Olümpiaadid ja konkursid 2017/2018
 
koolidevaheline võistlus Programmeerin ise
 
Kirke Külmsaar 2.a
Raigo Jaagumann 2.a
Hendrik Hang 3.a
Kevin-Julius Kiviberg 3.a
 
 
keemiaviktoriin Kolb
 
Osales gümnaasiumiõpilaste võstkond kooseisus:
 
Kristo Peetermann
Kristina Gergerdt
Engela Rajamägi
 
 
geomeetria teemapäev 7.-8. klassile
 
Liisa Riin Linno - äramärgitud töö
Lilli Ann Linno – äramärgitud töö
Andrei Levin
Dana Gulyakova
Evelina Varkentin
Uku Aasrand
Aleksandra Kortšenova
Anna Kuznetsova
 
 
loquiz digiviktoriin „Eesti 100"
 
Võistkond saavutas III koha
 
Kristo Peetermann
Kaarel Eelmäe
Anita Jakobson
 
 
I geograafia teemapäev 8. klassidle „USA rahvusparkidest"
 
Osales võistkond koosseisus:
 
Lilli Ann Linno
Anni Jõe
Joonas Rajamägi
 
 
II geograafia teemapäev 8. klassidele „Tansaania"
 
Võistkond saavutas II koha
 
Lilli Ann Linno
Anni Jõe
Joonas Rajamägi
 
 
III geograafia teemapäev 8. klassidele
 
Võistkond saavutas 4.-7. koha
 
Lilli Ann Linno
Anni Jõe
Joonas Rajamägi
 
 
etluskonkurss Koidulauliku valgel
 
Grete-Geteli Võõsa 10. klass eripreemia P.-E. Rummo loomingu esitamise eest
Liisa Laur 6.a klass
Sandra Vilumaa 10. klass
 
 
geograafia olümpiaad
 
Uku Aasrand 7.a klass I koht maakondlikus voorus, vabariiklikus voorus 6. koht
Martin Ilves 11. klass 5. koht
Sandra Vilumaa 10. klass 6. koht
Grete-Geteli Võõsa 10. klass 8. koht
Liisa Riin Linno 7.a klass
Elly Sirtse 7.a klass
Isabell Marii Uotila 7.a klass
Lilli Ann Linno 8.a klass
Anni Jõe 8.a klass
Mihkel Kaugerand 8.a klass
Annemari Adler 8.a klass
Kelly Laanemaa 8.a klass
 
 
inglise keele online olümpiaad 9. klassile
 
Reeli Alajärv
Ines Jendek
 
 
füüsika ja keemia viktoriin Välk ja pauk
 
Osales võistkond koosseisus:
 
Annemari Adler
Kaja Metsar
Kelly Laanemaa
Lilli Ann Linno
 
 
keemiaolümpiaad
 
Anastasia Vandysh 11. klass 4. koht
Siim Aksel Amer 12. klass 7. koht
Lilli Ann Linno 8.a klass
Mihkel kaugerand 8.a klass
Kristo Peetermann 10. klass
 
 
emakeeleolümpiaad
 
Sandra Vilumaa 10. klass I koht Harjumaal, III koht vabariigis
Uku Aasrand 7.a klass
Liisa Riin Linno 7.a klass
Lilli Ann Linno 8.a klass
Eliisabeth Jordan 8.a klass
Annemari Adler 9.a klass
Anastasia Vandysh 11. klass
 
 
bioloogiaolümpiaad
 
Ranel Liivamägi 6.a klass III koht
Aleksandra Solom 8.a klass III koht
Kevin Piibemann 8.a klass 6. koht
Maria Nikitina 11. klass 8. koht
Uku Aasrand 7.a klass 10. koht
Elly Sirtse 7.a klass
Lilli Ann Linno 8.a klass
Kelly Laanemaa 9.a klass
Annemari Adler 9.a klass
Alina Tšitšigeševa 11. klass
 
 
ajaloo olümpiaad
 
Hanna Eliise Kiviberg 12. klass 7. koht
 
 
matemaatikaolümpiaad
 
Jessika Jõesaar 4.a klass
Aleksandr Levin 6.b klass
 
 
2.- 4. klasside poiste maakondlik  joonistuspäev 
 
Raigo Jaagumann
Hendrik Hang
Maksim Sivagin
Bogdan Dubina
Pjotr Kosjakov
 
 
2.- 4. klasside tüdrukute maakondlik joonistuspäev
 
Jessika Jõesaar
Ksenia Kozhikova
 
 
matemaatikavõistlus NUPUTA
 
Võistkond saavutas 8. koha
 
Liisa Riina Linno
Elly Sirtse
Uku Aasrand
 
 
3. klasside õpioskuste olümpiaad
 
Võistkond saavutas 6.-9. koha
 
Sandra Oru
Hendrik Hang
Kevin Julius Kiviberg
 
 
vene keele kui võõrkeele olümpiaad
 
Martin Ilves 11. klass I-II koht maakondlikus voorus vabariigis B2 taseme arvestuses III koht
Jevgeni Fjodorov 12. klass III koht maakondlikus voorus, vabariigis B1 taseme arvestuses III koht
Anastasia Vandysh 11. klass I-II koht maakondlikus voorus
 
 
majandusolümpiaad
 
Siim Aksel Amer 12. klass 8. koht
Hanna-Eliise Kiviberg 12. klass 10.-11. koht
Jevgeni Fjodorov
 
 
6. klassi inglise keele päev „Wales – Facts and Legends"
 
Osales võistkond koosseisus:
 
Kregor Latt
Ranel Liivamägi
Liisa Laur
Elena Viktoria Vaas
 
 
inglise keele GPS maastikumäng "Estonia 100"
 
Võistkond saavutas II koha
 
Liisa Riin Linno
Isabell–Marii Uotila
 
 
vene keele konkurss „Reis mööda Eestit"
 
Võistkond saavutas 4. koha
 
Annemari Adler
Linda Jakobson
Kelly Laanemaa
Vladimir Kukarin
 
 
algklasside etluskonkurss
 
Hendrik Hang 3.a klass II koht
 
 
lasteabi joonistus- ja fotokonkurss
 
Elena Viktoria Vaas 6.a klass  pilti tunnustati kui rahva lemmikjoonistust 1.-6. klasside arvestuses