2018/2019. õppeaastal kaitstud uurimis- ja loovtööd.

 

Ike Kaugerand - „Ilmastiku muudtumine kodukandi näitel"
 
Joosep Tiitus Mänd - „Loksa Gümnaasiumi eesti õpilaste ja õpetajate suhtumine vandenõu-teooriatesse"
 
Kristo Peetermann - „Näitkatsete lühikava koostamine II ja III kooliastmele ning selle mõju Loksa Gümnaasiumi 3.a-7.a klassi õpilaste keemiahuvile"
 
Engela Rajamägi - „Hallitusseente kasvu sõltuvus saia koostisest"
 
Sandra Vilumaa - „Kujundite kasutus Mehis Heinsaare proosaloomingus"
 
German Gulyakov - „Judo ajalugu Loksa linnas"
 
Anastasia Jaškina - „Millised ajaloolised sündmused ja ajaloofaktid võiksid mõjutada naise iluideaalide kiujunemist ja nende muutumist erinevatel aegadel Euroopa kunstiteostes"
 
Uljana Jefimova - „Kõnekujundid venekeelsetes reklaamtekstides Eestis"
 
Pjotr Sankin - „Oma treeningute tulemuste analüüs"
 
Rostislav Tšistjakov - „Mängu loomine keskkonnas Scratch"
 
Nikolai Kipjatkov - „Rannamurde kasutamine Põhja-Eestis"
 
Timur Petrovithev - „Noorte probleemid venekeelses meedias Eestis"
 
Uku Aasrand - "Saksa lambakoera areng esimesel eluaastal"
 
Eliisa Gusseva - „10 loksalase portreed"
 
Karl Kivistu - „Alus sokusarvede trofeele"
 
Liisa Riin Linno - „Köögimööbli projekteerimine ja valmistamine"
 
Johannes Paesüld - "Kassimaja ehitamine taaskasutatavatest materjalidest"
 
Paul Paesüld - „Nahkhiire pesakast"
 
Elly Sirtse - „Kassimaja ja kraapimispuud"
 
Andrei Bekker - „Puidust tööriistakast"
 
Kevin Mõttus - „Riidekirstu ehitamine"
 
Aleksandra Solom - „Hall-kärbsenäpi arengu jälgimine"
 
Isabell-Marii Uotila - „Veganlus minu elus"
 
Damir Kalinin - „Öökappi valmistamine"
 
Romet Viisitamm - „Erinevate funktsioonidega LED-valgusti"
 
Aleksei Zrelov - "Millega tegelevad Loksa Gümnaasiumi 1.b–9.b klassi  õpilased  koolivaheajal?"
 
Mark Perman - "Toataimede kasvatamine."
 
Anna Jefimova ja Kristina Makarova - "14.-16. aastaste noorte raha teenimise võimaluste uurimine."
 
Viktoria Utjuganova - "Kuidas saada modelliks Eestis?"
 
Roman Pshenychnyy - "Loksa Gümnaasiumi toataimede liigid."
 
Artjom Kabilov - "Tooli valmistamine."
 
Sofija Bitšuk, Anastasia Panjuhno -  "Koduste pelmeenide valmistamine"
 
Artur Sankin - "Mõnede elukutsete plussid ja miinused mind ümbritsevate inimeste arvates"
 
Anna Kuznetsova, Aleksandra Kortšenova - "Leiva küpsetamine ilma pärmita"
 
Ivan Khiblin - "Jalatsiriiuli valmistamine"