Geomeetria teemapäev 2020

Hea Geomeetria teemapäeval 2020 osalev kool!

Arvestades viiruse laiaulatuslikku levikut Harjumaal ja lähtudes turvalisuse huvidest otsustasime sel aastal muuta Geomeertia teemapäeva formaati. Anname teemapäeval osalemise võimaluse registreerunud ja eelnevatel aastatel osalenud koolide kõikidele 7. ja 8. klassi õpilastele.

Geomeetria teemapäev 2020 toimub 7. ja 8. klasside õpilastele oma koolis, kus klassile sobiva kolme ainetunni jooksul kogu klass joonestab etteantud kujundit. Õpetaja(d) valivad välja 3-5 VII ja 3-5 VIII klassi tööd ning postitavad need ümbrikuga teele Loksa Gümnaasiumi postiaadressile:

Loksa Gümnaasium
Geomeetria teemapäev 2020
Tallinna 47
Loksa
Harju maakond

Kaunimatest töödest valmib rändnäitus ja kõige kaunimate tööde autoritele on auhinnad. Et auhinnad jõuaksid kohale veel sel aastal, siis palun  lisage tööde ümbrikule ka oma kooli postiaadress ja kontaktisiku nimi.

Osalemiseks on tarvis 2 A4 paberit (üks proovipaber), terav harilik pliiats, kustukumm, sirkel, mall, joonlauad (sirge + kolmnurgad). Kui on soov teatud detaile esile tõsta, siis võib seda teha geelpliiatsiga (kontuurid) või värvipliiatsiga (taust). Viltpliiats ja valgendaja-korrektor ei ole lubatud. Kõik jooned tuleb teha sirkli või joonlaua abil. Vabakäe jooned ei ole lubatud. NB! Juhtida õpilaste tähelepanu, et geelpliiats võib joonlaua nihutamisel laiali minna. Kindlasti soovitame eelnevalt proovida.

Palume meili teel saata  1-2 fotot joonestavast klassist.

Küsimuste korral kirjutada maie.itse@loksa.edu.ee või helistada tel. 5148614

Kõikide registreerunud koolidega võetakse ühendust ja edastatakse täiendav ja täpsem info.

Geomeetria teemapäeva korraldustiim