Selle jõulutervituse meisterdasid OZOBOT robotid, 3D printer, 2.a klassi õpilased ja neid juhendanud õpetajad.

Jõulunädal Loksa Gümnaasiumis

19. detsember 16.00
4.a - 7.a klassi jõulupidu peamaja saalis

20. detsember
1.a - 3.a klassi õpilased sõidavad Rakvere teatrisse vaatama jõuluetendust "Timbu-Limbu"

20. detsember 17.00
Vene osa klasside talvepidu peamaja saalis

21. detsember 12.00
1.a - 3.a klassi jõulupidu algklasside maja saalis

21. detsember 17.00
8.a - 12. klassi jõulupidu peamaja saalis

21. detsember 18.00
1.b - 3.b klassi talvepidu Loksa kultuurikeskuse saalis

22. detsember 8.10
Loksa Gümnaasiumi jõuluhommik peamaja saalis (eesti klassid)

22. detsember 11.00
Loksa Gümnaasiumi jõuluhommik peamaja saalis (vene klassid)

Õpilasliinid väljuvad 22. detsembril 11.15

Inimõiguste kuu tõi kooli näituse

Inimõiguste kuus oktoobris saab peamaja fuajees tutvuda Inimõiguste Instituudi rändnäitusega "Inimõigustest nõukogude ühiskonnas".
Näituse eesmärk on tutvustada tõsiasja, et tänapäeval nii igapäevasena näivad inimõigused ja vabadus ei olnud napi veerandsaja aasta eest sugugi iseenesestmõistetavad. Oma valdkonna asjatundjate kirjutatud tekstid avavad inimõiguste erinevaid, kohati ka ootamatuid tahke. Näiteks tutvustab väljapanek viise, kuidas kiusati taga vaimulikke ja kuidas võideldi ettevõtluse vastu. 5.-12. klasside õpilased tutvuvad näitusega aineõpetajate juhendamisel tunnitööna, ent stende saab uudistada ka tunnivälisel ajal.
Näitus on tellitud Erasmus+ projekti 2017-2019 "For Equal Chances" raames, et käsitleda sügissemestri teemat "Immigratsioon ja põgenikud". Näitus koosneb 40 püst-bännerist ja see on üleval kuni 10. novembrini. Näituse kohta saab teavet ja sellega saab tutvuda ka virtuaalselt>>

13. detsember

28. klots 100-klotsisest puslest