Lahke naeratus loeb

13. NOVEMBER ON RAHVUSVAHELINE LAHKUSE PÄEV

13. novembril tähistati ülemaailmset Lahkuse päeva (World Kindness Day).
Eesti Lions Piirkond on loonud selle tähistamiseks projekti "Lahke naeratus loeb",  mille eesmärgiks on pöörata tähelepanu laste suuhügieenile ning tuletada meelde, et laste hambaid ravitakse Eestis kuni 19. eluaastani tasuta.
Eesti Lions Piirkond koostöös Suukooli ja Punase Ristiga kinkis igale 2021. aastal esimesse klassi läinud lapsele suu tervisele pühendatud kinkekoti..
Ka meie kooli 1. klasside õpilased said kinkekoti,  mis sisaldas hambaharja ja -pastat, Suukooli ja Lions-liikumise teabelehte, Punase Risti plaastrit ja lõvi pea kujulist helkurit.
Kingituse eesmärk on teadvustada, et terved hambad tagavad lisaks kaunile naeratusele ka hea tervise. Korrapärane ning õigete võtetega suuhügieen koos hambasõbraliku toitumisega on parim viis oma tervise eest hoolitsemisel. Rõõmus ja lastepärane helkur toetab pimedal ajal turvaliselt ja naerulsui koju jõudmist.

Aitäh Eesti Lions Piirkonnale kingituste eest!