« Tagasi

Loksa Gümnaasiumi projektinädal 3.-7. juuni

3. juuni - Karjääripäev

Algklassid
8.10 - 1ab, 2ab, 3ab klassid kogunevad algklasside maja juurde ja lähevad Loksa väike ettevõtteid külastama. Seejärel toimub klassides loovtöö - nähtu kuuldu joonistamine, kirja panemine.
10.40 - lõunasöök
11.00 - koolipäeva lõpp
 
Põhikool ja gümnaasium
8.10 - 7ab, 8ab, 10, 11 klassid kogunevad peamaja saali, kus toimub päeva sissejuhatav tutvustus.
8.40 - külalislektorid SEB pangast (eesti keeles peamaja saalis ja vene keeles algklasside maja saalis).
10.10 - lõunasöök kooli sööklas.
10.30 kogunemine algklasside maja ette, et minna Loksa tehasesse.
10.45 - õppekäik Loksa tehases (kahes keelepõhises grupis).
13.00 - koolipäeva lõpp.
 
 

4. juuni - Lipupäev

Tegevused õpilastele eesti keeles
8.10 - lipupäeva pidulik algus lipuväljakul.
8.30 - lühietendused peamaja saalis.
10.00 - 1.-5. klassi õpilastele lõbusad mängud Margit ja Tarmo Ameri juhtimisel; 6.-11. klassi õpilastele algklasside maja saalis õp. Sulev Valdmaa loeng Eesti lipu ajaloost.
10.40 - lõuna
11.00 - 1.-3. klassile asfaldijoonistused; 4.-6. klass pildistavad lippe Loksa linnas; 7.-11. klassi õpilased loovad eesti lipu värvides fotomontaaže Loksa linnas
11.45 - vahekokkuvõtete tegemine oma klassis.
12.00 - isamaaliste laulude ühislaulmine peamaja saalis.
12.30 - päeva lõpp.
 
 
Tegevused õpilastele vene keeles
8.10 - lipupäeva pidulik algus lipuväljakul.
8.30 - tegevused oma klassis
9.00 - 1.-5. klassi õpilastele lõbusad mängud Margit ja Tarmo Ameri juhtimisel; 6.-11. klassi õpilastele algklasside maja saalis õp. Sulev Valdmaa loeng Eesti lipu ajaloost.
9.45 - lõuna
10.05 - Filmi Eesti ajaloo lühiülevaade ühisvaatamine peamaja saalis.
10.45 - vaheaeg.
11.00 - 1.-3. klassile asfaldijoonistused; 4.-6. klass pildistavad lippe Loksa linnas; 7.-11. klassi õpilased loovad eesti lipu värvides fotomontaaže Loksa linnas
11.45 - vahekokkuvõtete tegemine oma klassis.
12.00 - isamaaliste laulude ühislaulmine peamaja saalis.
12.30 - päeva lõpp.
 
 

5. juuni - Spordipäev

8.00 - koguneme staadionile.
8.10 - spordipäeva avarivistus.
8.30 - võistluste algus.
Võistlusalad:
jooksud 60m,100m,300m,600m, 800m
kaugushüpe
pallivise
kuulitõuge
kettaheide
odavise
pendelteatejooksud
staadioniteatejooksud
 
 

6. juuni - Mängudepäev

Mängudepäeval viiakse läbi 6 mängude töötuba, mis on suunatud 1.-8. klassi õpilastele. 1.-3.klassi õpilased osalevad kolmes ja 4.-8. klassi õpilased viies 40 min õpitoas. Gümnaasiumiosa õpilased tegutsevad sel päeval töötubades kas mängujuhtide või nende abilistena.

 
Toimuvad järgmised töötoad:
- Arendavad lauamängud
- Ringmängud
- Arendavad arvutimängud
- Sportlikud liikumismängud
- Siseorienteerumine (koolimajades)
- Liikuma kutsuva kooli mõttetahvel
 
Töötubade toimumise ajad:
1. 8.10 - 8.50
2. 9.00 - 9.40
3. 9.50 - 10.30
I söögipaus
4. 10.50 - 11.30
II söögipaus
5. 11.50 - 12.30
 
Täpsem info klasside liikumise kohta töötubadesse edastatakse klassijuhatajatele kirjalikult hiljemalt projektinädalale eelneva nädala jooksul.

 

7. juuni - Viimane koolipäev

8.15  eesti osa pidulik aktus

11.00 vene osa pidulik aktus

Aktusele järgneb õppeaasta viimane klassijuhatajatund

11.15 väljuvad õpilaslinid

18.00 Loksa Gümnaasiumi tänuüritus

 


 

 

 

 

 

Rahvusvaheline projekt

Võrdsete võimaluste eest