Maakondlik joonistuspäev 2.-4. klassi poistele

Joonistuspäeva teema "VÕIDUSÕIDUAUTOD"

Joonistuspäev toimub 17. jaanuaril 2018 kell 12.00 Loksa Gümnaasiumis.

Joonistada võib võidusõiduautosid nii minevikust, olevikust kui ka tulevikust. Samuti võib joonistada ka lähivaates mõnda olulist võidusõiduauto detaili.

Paberi formaat A3. Juhime tähelepanu sellele, et töö peab olema tasapinnaline. Kõik eriformaadilised tööd  kõrvaldatakse enne hindamist.  St kui laps kohapeal lõikab või kleebib ette antud paberit väiksemaks, suuremaks või ruumiliseks.

Joonistusvahendid peavad igal lapsel endal kaasas olema. Kasutada võib erinevaid pliiatseid, vildikaid, pastelle. Markerite puhul palume valida lõhnatud, et mitte häirida teisi joonistajaid. Akvarellide, guaššide vms vedelate vahendite kasutamine ei ole lubatud.

Soovituslik on lisada tööle sobiv pealkiri või maksimaalselt paari-kolme lause pikkune tutvustav tekst, mis peab lapsel joonistama tulles juba kaasas olema, et saaks selle valmis pildile liimida. Tekst võib olla nii käsitsi kirjutatud kui ka trükitud ning peab koos joonistatava pildiga ära mahtuma A3 formaadis paberile.

Osaleda saab igast klassikomplektist 1 õpilane.

Registreeruda saab 10. jaanuarini aadressil  jana.roopa@loksa.edu.ee

Registreerumisel esitada järgmised andmed:

õpilase ees- ja perekonnanimi
klass