Täneme kooli esindamise eest.

Täname ja kiidame Sandra Vilumaad, kes esindas Loksa Gümnaasiumi emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus ja sai II koha. Täname Aleksandra Solomit ja Eliisabeth Jordanit Loksa Gümnaasiumi esindamise eest emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus. Täname õpetajaid Urve Toompuud ja Pille Veberit õpilaste juhendamise eest.

Täname 5.-6. klassi võistkonda Loksa Gümnaasiumi esindamise eest matemaatikavõistlusel Nuputa. Võistkonda kuulusid: Alisa Kask, Jessika Jõesaar, Kristen Kurg, Laura Lindemann. Täname õpetajaid Liisa Hallikat ja Maie Itset võistkonna juhendamise eest.

Täname meie kooli õpilasi Kristo Peetermanni ja Anastasia Vandyshi Loksa Gümnaasiumi esindamise eest  keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus. Täname õpetaja Linda Kaske õpilaste juhendamise eest.

Täneme meie kooli õpilasi Sandra Vilumaad, Kristo Peetermanni, Argo Jürimetsa ja Evgeni Larionovit Loksa Gümnaasiumi esindamise eest  inglise keele olümpiaadi piirkonnavoorus. Täneme õpetaja Urve Veersood õpilaste juhendamise eest.