Selle jõulutervituse meisterdasid OZOBOT robotid, 3D printer, 2.a klassi õpilased ja neid juhendanud õpetajad.

Jõulunädal Loksa Gümnaasiumis
 
19. detsember 16.00
4.a - 7.a klassi jõulupidu peamaja saalis
 
20. detsember
1.a - 3.a klassi õpilased sõidavad Rakvere teatrisse vaatama jõuluetendust "Timbu-Limbu"
 
20. detsember 17.00
Vene osa klasside talvepidu peamaja saalis
 
21. detsember 12.00
1.a - 3.a klassi jõulupidu algklasside maja saalis
 
21. detsember 17.00
8.a - 12. klassi jõulupidu peamaja saalis
 
21. detsember 18.00
1.b - 3.b klassi talvepidu Loksa kultuurikeskuse saalis
 
22. detsember 8.10
Loksa Gümnaasiumi jõuluhommik peamaja saalis (eesti klassid)
 
22. detsember 11.00
Loksa Gümnaasiumi jõuluhommik peamaja saalis (vene klassid)
 
Õpilasliinid väljuvad 22. detsembril 11.15
« Tagasi

Teadlaste öö Loksa Gümnaasiumis

Teadlaste Öö festivali tegevused Loksa Gümnaasiumis

25. - 28. september - klassid valmistavad ette teadlase portree (algklassid joonistavad, vanemad klassid kasutavad kõiki meedia võimalusi)

29. september

17.00 Teadlaste Öö avamine Loksa Gümnaasiumi saalis

Avamisele järgnevad tegevused töötubades

19.00 ettekanded ja esitlused teemal "Teadlase portree" Loksa Gümnaasiumi saalis

 
 
Töötuba 1 (füüsikaklass A107)
Reis kosmosesse
Juhendaja: Arvi Soolind
Osalevad 4.-6. klassi õpilased
 
Töötuba 2 (loodusainete klass A204)
Põrkepalli ja lima tegemine
Juhendaja: Linda Kask
Osalevad 4.-6. klassi õpilased
 
Töötuba 3  (ajaloo klass A202)
DNA uurimine
Juhendaja: Glaidi Aasrand, 
Osalevad 7.-9. klassi õpilased
 
Töötuba 4 (inglise/saksa keele klass A203)
Naha pindala
Juhendaja: Urve Veersoo
Osalevad 4.-6. klassi õpilased
 
Töötuba 5 (muusikaklass A207)
Reaktiivpaat ja stressipallid
Juhendajad: Malle Krusell, Eve Jürgens, Merike Moks, Jana Roopa
Osalevad algklasside eesti osa õpilased
 
Töötuba 6 (kunstiklass A206)
Reaktiivpaat ja stressipallid
Juhendajad: Oksana Golikova, Anna Stužina, Kristina Litovtšenko
Osalevad algklasside vene osa õpilased
 
Töötuba 7 (vene keele klass A205)
Patarei ja aerodünaamika
Juhendaja: Antonina Ivaškova
Osalevad 7.-9. klassi õpilased
 
Töötuba 8 (matemaatika klass A201)
Hologramm ja vedelike virin
Juhendaja: Annely Vill
Osalevad 4.-6. klassi õpilased
 
Töötuba 9 (eesti keele klass A102)
Meisterdamise töötuba
Juhendaja: Mart Almers
Osalevad 7.- 9. klassi õpilased
 
Töötuba 10 (eesti keele klass A101)
Küpsised ja kuu faasid, huulepalsam
Juhendaja: Maie Itse
Osalevad 7.-9. klassi õpilased
 
Töötuba 11 (algklasside maja saal)
Teadlaseks olemine ja teaduseetika
Juhendaja: Marko Part
Osalevad gümnaasiumi õpilased
 

 

 

 

 

 

 

 

13. detsember

28. klots 100-klotsisest puslest

 

 

Rahvusvaheline projekt

Võrdsete võimaluste eest