Kooli kantselei suletud ajavahemikul 25.06 - 31.07. Küsimuste korral helistada 53423844 või kirjutada aadressil kool@loksa.edu.ee

Alates 1.08 kantselei avatud tööpäevadel 9.00 - 12.00.

Dokumente Loksa Gümnaasiumisse astumiseks võetakse vastu 1.08 - 24.08 kooli kantseleis igal tööpäeval 9.00 - 12.00

Ülekooliline Playbox'ide konkurss

30. jaanuaril toimus Loksa Gümnaasiumis traditsiooniline Playbox'ide konkurss. Teemaks „EV 100" (Esitatav teos pidi olema eesti autorilt.)
Võistlusel osales 9 klassi. Hindamine toimus kahes vanusegrupis: 1.-4. klass ja 5.-12. klass.
Esimese vanuserühma võitja Esindab meie kooli maakondlikul Playbox'ide võistlusel.
Selle aasta uuenduseks oli originaalklipi katkendi näitamine enne etteastet.
Žürii oli 5-liikmeline: Anna Zaharjaš, Marko Metus, Glaidi Aasrand, Sulev Valdmaa ja Lauri Metus.

Tulemused:
1.-4.klasside arvestuses:
I koht 3.a klass: Valter Ojakäär/Leelo Tungal „Oma laulu ei leia ma üles" (ans."Metsatöll")
II koht 1.a klass: Stig Rästa/Fred Krieger „Seitse pühapäeva" (Karl-Erik Taukar)
III koht 2.a klass: Vello Toomemets/Hando Runnel „Maa tuleb täita lastega" (uus versioon laulust)

5.-12.klasside arvestuses:
I koht 9.a klass: Alo Mattiisen „Ei ole üksi ükski maa" (laulu versioon saatest „Tujurikkuja")
II koht 12.klas: Arvo Pärt „Aliinale"
III koht 6.a klass: Mix lauludest „Jätke võtmed väljapoole", „Aeg ei peatu", „Aasta ema", „Sein on ees", „Kutse tantsule". Esitajad Anne Veski, Ivo Linna, ans."Naised köögis", Raul Sepper, Üllar Jörberg

Eripreemiad:
Ksenija Kozhikhova (4.b) – parim jäljendaja