« Tagasi

2018-2019

Programmeerimispäev algklassidele „Programmeerin ise"
 
3.a klass (võistkondlik  III koht)
Lisete-Marleen Kivi
Kirke Külmsaar
 
2.a klassi võistkond
William Brand
Laura Luht
 
8. klasside geograafia I teemapäev „Iisrael"
 
8.a klassi võistkond (4.-7. koht)
Liisa Riin Linno
Karl Kivistu
Uku Aasrand
 
8. klasside geograafia II teemapäev „Liustikud ja Tervamäed"
 
8.a klassi  võistkond  (II-III koht)
Uku Aasrand
Liisa Riin Lino
Karl Kivistu
 
8.b klassi võistkond
Aleksandra Kortšenova
Artur Sankin
 
Digitaalse kunsti konkurss
 
Elena Viktoria Vaas 7.a kl äramärgitud töö
 
 
Väitluskonkurss START
 
Daniella Myallo 9.b klass I koht
Konstantin Trubinš 9.b klass III koht
Igor Kleshchev 9.b klass 7. koht
Milena Kosjakova 9.b klass
Igor Sivagin 9.b klass
Aleksei Štšepelin 12. klass
Nikolai Kipjatkov 12. klass
 
 
EMV väitluses II etapp
 
Loksa Gümnaasiumi I meeskond II koht
Daniella Myallo 9.b klass
Ksenija Pošetško 9.b klass
Konstantin Trubinš 9.b klass
 
II  meeskond
Aleksei Štšepelin 12. klass  I koht algajate arvestuses
Nikolai Kipjatkov 12. klass
Regina Novikova 12. klass
 
 
Algklasside (2.-4. klass) joonistuspäev
 
Oskar Leok 2.a klass
Raigo Jaagumann 3.a klass
Kevin Julius Kiviberg 4.a klass
Mikhail Kholod 2.b klass
Zakhar Boldyrev 3.b klass
Kevin Aiaotsa 4.b klass
 
 
Geomeetria teemapäev
 
Elena Viktoria Vaas 7.a klass
Kristiina Bekiš 7.a klass
Anna Kuznetsova 8.b klass
Artur Sankin 8.b klass
Liisa Riin Linno 8.a klass
Uku Aasrand 8.a klass
 
 
8. klasside inglise keele elektrooniline viktoriin „The USA"
 
võistkond 5. koht
Karl Kivistu
Johannes Paesüld
Artjom Vesselov
 
 
Inglise keele olümpiaad
 
Sandra Vilumaa 11. klass
Kristo Peetermann 11. klass
Argo Jürimets 11. klass
Evgeny Larionov 12. klass
 
 
Keemiaolümpiaad
 
Anastasia Vandysh 12. klass
Kristo Peetermann 11. klass
 
 
Emakeeleolümpiaad
 
Sandra Vilumaa 11. klass  II koht, vabariiklikus voorus 13.-15. koht
Aleksandra Solom 9. kl
Eliisabeth Jordan 9. kl
 
Konkurss „Elav klassika"
 
Andrei Štšepelin 6.b klass  II koht
 
 
Vene keele ja kirjanduse üleriigiline võistlus
 
Danila Jašin 7.b klass
Jana Ospištševa 5.b klass
Anastasia Kholod 5.b klass
Polina Voloshchak 6.b klass
Kira Nefjodova 6.b klass
Alina Goršanova 6.b klass
Aleksandr Levin 7.b klass
 
 
Vene keele rahvusvaheline konkurss „Vene Karupoeg"
 
Artur Sankin 8.b kl 6.-7. k
Pjotr Sankin 11. kl 8.-10. k
Maria Nikitna 12. kl 7. k
Jekaterina Rožneva 12. kl 10. k
 
 
Vene keel võõrkeelena rahvusvaheline konkurss „Vene Karupoeg"
 
Martin Ilves 12. klass  I koht
Sebastian Belõh 11. klass  II koht
Eliisabeth Jordan 9.a klass   III koht
 
 
Matemaatikavõistlus NUPUTA
 
võistkond
Alisa Kask 5. klass
Jessika Jõesaar 5. klass
Laura Lindemann 6. klass
Kristen Kurg 6. klass
 
 
Bioloogiaolümpiaad
 
Aleksandra Solom 9. klass  4. koht
Ranel Liivamägi 7. klass  8. koht
Laura Lindemann 6. klass   9. koht
Leenu Aasrand 6. klass
Danila Jašin 7. klass
Aleksandr Levin 7. klass
Uku Aasrand 8. klass
Liisa Riin Linno 8. klass
Lilli Ann Linno 9. klass
Kevin Piibemann 9. klass
Maria Nikitina 12. klass
 
 
Ühiskonnaõpetuse olümpiaad
 
Nikolai Kipjatkov 12. klass   II koht
Kevin Piibemann 9. klass
Kelly Laanemaa 10. klass
 
 
Matemaatikaolümpiaad
 
Aleksandr Levin 7. klass
Danila Jašin 7. klass
Sandra Oru 4. klass
Adelina Proskurina 4. klass
 
 
Üleriigilise statistikavõistluse I voor
 
Kevin Piibemann 9. klass
Andrei Bekker 9. klass
Mihkel Kaugerand 9. klass
 
 
Geograafiaolümpiaad
 
Kelly laanemaa 10. klass   II koht
Martin Ilves 12. klass   4. koht
Anita Gulyakova 7. klass
Uku Aasrand 8. klass
Lilli Ann Linno 9. klass
Sandra Vilumaa 11. klass
 
 
Üleriigilised matamängude peastarvutamise võistlused
 
8. klassi võistkond
Uku Aasrand
Karl Kivistu
Romet Viisitamm
Evert Kari
Karl Veiler
 
9. klassi võistkond
Lilli Ann Linno
Eliisabeth Jordan
Joonas Rajamägi
Kaisa Lukas
Aleksandra Solom
 
 
Venekeelne laulukonkurss „Las jääda ükski laul"
 
Kaarel Eelmäe 12. klass
Anastasia Vandysh 12. klass
Marko metus 11. klass
Argo Jürimets 11. klass
Ike Kaugerand 11. klass
Sandra Vilumaa 11. klass
Engela Rajamägi 11. klass
Kaja Metsar 10. klass
 
 
Rahatarkuse viktoriin
 
7. a klassi võistkond II koht
Liisa Laur
Kaidi Kurg
Kregor Latt
Loviisa Sillajõe
Sandra Subbotina
 
 
Luulekonkurss „Hüppav konn"
 
Eevo Bärengrub žüriipreemia