Sündmuste kalender

Tüüp: Haridussündmus
Asukoht:
  + Lisa minu kalendrisse

Loksa gümnaasiumi õpilased osalevad Koeru Keskkoolis toimuval õpilasüritusel Õpime Professionaalidelt.

See kujutab endast päeva, kus õpilased lähevad ikka koolitundi, kuid klassi ees ei seisa mitte nende tavapärane õpetaja, vaid tuntud inimene, kes oma kogemusi jagab. Eesmärgiks on karjäärivalikute täpsem kirjeldamine ja õpitu seostamine päris eluga. Loodame, et antud koolipäev annab õpilastele juurde õpimotivatsiooni ja ideid tulevikuks.

Sellel aastal plaanime kaasata õpilasi ja õpetajaid üle Eesti, et kasusaajate hulk oleks võimalikult suur. Loomulikult on oodatud ka inimesed erinevatest kogukondadest. See projekt on omamoodi motivatsiooniüritus, õpetajad leiavad sellest ideid ja mõtteid, mida ka oma tundi üle kanda.