Maakondlik joonistuspäev 2.-4. klassi poistele teemal "Operatiivsõidukid"

MAAKONDLIK JOONISTUSPÄEV 2.-4. KLASSIDE POISTELE TEEMAL "OPERATIIVSÕIDUKID"
TOIMUB 22. JAANUARIL 2019 KELL 12.00 LOKSA GÜMNAASIUMIS.

Joonistada võib operatiivsõidukeid nii minevikust, olevikust kui ka tulevikust. Soovituslik on lisada tööle selgitav tekst, mida täpselt joonistati. Lisateksti võib eelnevalt prindituna kaasa võtta ning kohapeal tööle kleepida. Lisatav  tekst peab ära mahtuma A3 formaadilisele paberile koos joonistatud sõidukiga.
Juhime tähelepanu sellele, et töö peab olema tasapinnaline. Kõik eriformaadilised tööd  kõrvaldatakse enne hindamist.  St kui laps kohapeal lõikab või kleebib ette antud paberit väiksemaks, suuremaks või ruumiliseks.

Joonistamiseks aega 90 min.

Paberi formaat A3  antakse kohapeal.

Kasutada võib erinevaid pliiatseid, vildikaid, pastelle, markereid.
Markerite puhul palume valida lõhnatud, et mitte häirida teisi joonistajaid. Akvarellide, guaššide vms vedelate vahendite kasutamine ei ole lubatud. Joonistusvahendid peavad igal lapsel endal kaasas olema.

Osaleda saab igast (paralleel)klassist 1 õpilane (nt 2a – 1 õpilane, 2b – 1 õpilane jne)

Registreeruda saab 15. jaanuarini aadressil  jana.roopa@loksa.edu.ee