Autode joonistamise võistlus algklasside poistele.

Meie koolis toimus ka sel aastal traditsiooniline autode joonistamise võistlus Harjumaa algklasside 2.-4. klasside poistele. Seekord oli teemaks „Robotauto".

Erilisel ajal on ka üritused tavapärasest erinevad. Veebruaris joonistasid poisid oma koolides autosid ja parimad robotautod saadeti meile postiga. Loksale jõudis 117 põnevat pilti, millest tegime algklasside majja värvikireva näituse. Samuti olid kõik tööd väljas ka kooli kodulehel.

Veebi vahendusel valisid sponsorid märtsis välja oma lemmikud. Tunnustuse said 53 huvitavamat tööd. Mõned robotsõidukid olid nii põnevad, et meeldisid mitmele toetajale ja nii said nende autorid lausa 4-5 kingitust.

Parimatele joonistajatele toimus 5.aprillil Tallinnas, ABC Motorsi müügisalongis, tänuüritus, kuhu olid kutsutud poisid koos vanematega. Jagati kingitusi, tutvuti uute autodega ning maiustati kringliga.

Meie kooli õpilastest said auhinna:
Vadim Gorbatko
Enriko Kivi
Gleb Utyuganov
Keorg Latt
Dmitri Skvortsov
Karel Peetermann

Üritust toetasid ja aitasid auhindadega auhindadega:

IV Pluss AS
ABC Motors AS