« Tagasi

Külaskäik Läänemaa Ühisgümnaasiumisse

Külaskäik Läänemaa Ühisgümnaasiumisse
 
3. veebruaril olid Loksa kooli õpilasesinduse liikmed ja nende abilised külas Läänemaa Ühisgümnaasiumi õpilasesindusel. Lisaks tunnustusele "Aasta kool 2022", oli Läänemaa Ühiskümnaasiumi õpilasesindus ka konkursi "Aasta õpilasesindus" nominent. Õpilasesindus kannab nimetust VÕLV (Võluvate Õpilaste Loominguline Valitsus).
 
Muljeid külaskäigust:
Kui kooli sisenesime, võeti meid vastu soojade tervitustega. Vastuvõtjad olid väga sõbralikud, seltsivad ja rõõmsad ning tekitasid kohe koduse tunde.
Meid viidi koolimaja torni, kust avanes vaade Haapsalu linnale. Siis tutvustati koolimaja. Kõige enam jäid meelde õpilasesinduse ruumid keldrikorrusel. Jäi tunne, et õpilasesindus on väga loominguline ja hakkaja ürituste korraldamisel ja läbiviimisel.
 
Külaskäik Haapsallu oli väga tore ja inspireeriv. Jäi meelde, kuidas Läänemma Ühisgümnaasiumi õpilasesindus pidas oluliseks häid sidemeid koostööpartneritega. Ei saa ka siin mainimata jätta VÕLV-i tööruume koolimaja keldrikorrusel, kus hakkas silma hea ruumikasutus ja hubasus.
 
Meie vastuvõtjad olid väga sõbralikud ja elavad. Saime palju uusi ideid ja mõtteid, milliseid üritusi korraldada. Väga muljetavaldav oli kogunemispaik, mis paistis nagu salajane kamber keldris.
 
Külaskäik oli väga õpetlik ja meeldejääv, andis palju mõtteainet ja ideid, mida oma koolis kasutada.
 
Kohtumine oli väga inspireeriv. Mind kohtumine motiveris ja andsid ideid, mida oma koolis paremini teha ja juurde lisada, peame aga arvestana, et meil ongi väiksemad võimalused kui neil.
 
Meeldis koolimaja, VÕLV-i koobas ja õpilasesinduse liikmete energilisus.
 
Täname Loksa Linnavalitsust ja Loksa Noortekeskust, kes selle sõidu meile võimaldasid.