Muusikatund tavapärasest erinevalt

Muusikatund  tavapärasest erinevalt.

7. veebruaril oli gümnaasiumi muusikatundides õpetajaks muusikuharidusega IT-valdkonna spetsialist Kaie Sauga.
Tallinna Ülikooli dirigeerimise eriala diplomiga Kaie töötab praegu maailma ühes mainekamas IT-firmas Microsoft.

Peale Tallinna Ülikooli on ta ennast täiendanud Kopenhaagenis Complete Vocal Instituudis. Tänaseks on ta käivitanud hääle ja loovuse treeningbaasi „Minu hääl". Lisaks sellele on Kaie solist bändis „Mood Mess", viiuldaja ja solist ansamblis „Chacha Roots" ning Flora Kammerkoori dirigent. Need on tema tegemised muusika maailmas.

7. veebruari tundide teemaks oli: kuidas muusikaharidusega inimene on pürginud oma unistuste poole. Koolis õppis ta matemaatika-füüsika eriklassis, muusikakoolis viiulit, ülikoolis dirigeerimist, täna töötab aga ühes maailma juhtivamas IT-firmas.