Albert Julius Borkvell 130

Loksa Gümnaasium tähistab väärika meie kooli õpilase 130. sünniaastapäeva A. Borkvelli nädalaga.

Igas klassis üks matemaatika tund Borkvelli teemaline:
I-III klass teeb vahemikus 13.-20. jaanuar loogikale baseeruva loovülesande ja külastab kooli muuseumis A. Borkvelli kabinetti.
IV-VI klass teeb vahemikus 13.-15. jaanuar geomeetrilise loovtöö: tasapinnalised kujundid
VII-IX klass teeb vahemikus 13.-15. jaanuar geomeetrilise loovtöö: ruumilised kujundid
X-XII klass teeb vahemikus 13.-15. jaanuar geomeetrilise loovtöö: kombineeritud ruumilised kujundid ja lõiked.

Kõikides klassides toimub matemaatikaõpetajate poolt A. Borkvelli elutöö tutvustus.

15. jaanuaril paneme tehtud töödest üles näituse kahe korpuse vahelisse fuajeesse.

21.01 toimub Liikuv infopäev, millel külastame A. Borkevelli elu ja tööga seotud paiku ja asutusi - nende seas ka Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Ülikooli.

Liikuv infopäev võimaldab aimu saada Albert Julius Borkvelli rikkalikust elutööst.

Infopäeva sisse jäävad:
-vanemate puhkepaiga külastamine ja lillede-küünalde asetamine
-Loksa ja Võsu elukohtade teadvustamine
-Tondi Sõjakooli memoriaali külastamine
-Tehnikaülikooli külastamine
-Tallinna Ülikooli külastamine
-lillede-küünalde asetamine Metsakalmistul
-tore on lõpetada Loksa Kooli muuseumis.

Ülikoolides kohtume huvitavate inimestega, kes on mingil moel kursis A. J. Borkvelli tegemistega. Tutvume Tehnikaülikooli ja Tallinna Ülikooli arengute ja praeguste õpivõimalustega.