Hakkame liikuma

Eesti Terviserajad avalikustas 25. novembril üle-eestilise liikumisteemalise loovtööde konkursi „Hakkame liikuma" võitjad – 50 kooli ja lasteaeda, kellele kingitakse Swedbanki toel siseterviserada.
Kuu aja jooksul laekus konkursile ligi 400 loovtööd koolidest ja lasteaedadest üle Eesti. Konkursil osales 74 kooli ja 126 lasteaeda. Eesti Terviseradade ja Swedbanki esindajatest koosnev žürii valis välja 50 haridusasutust üle Eesti, kes saavad tänutäheks mängulise siseterviseraja elemendid, mida saab kasutada sõltuvalt hoone suurusest mõnes koridoris või läbi terve maja. Kingitused jõuavad koolidesse ja lasteaedadesse detsembrikuu jooksul.

Loksa Gümnaasium esitas konkursile 3 tööd: 2.-3.a „Õuevahetund", 4.a-8.a „Liikuma Kutsuv Kool", 8.a-9.a „Matk Aegna saarele". Meil on hea meel kuuluda võitjate hulka.

Õuevahetund

Liikuma Kutsuv Kool