Harjumaa 2.- 4. klassi poiste joonistuspäev

Arvestades viiruse laiaulatuslikku levikut Harjumaal ja lähtudes turvalisuse huvidest otsustasime sel aastal muuta poiste joonistuspäeva formaati.

Harjumaa 2.- 4. klassi poiste joonistuspäev 2021 toimub õpilastele oma koolis, kus kahe ainetunni jooksul joonistatakse etteantud teemal. Õpetaja(d) valivad igast klassikomplektist ühe töö ning postitavad kõik valituks osutunud tööd ümbrikuga Loksa Gümnaasiumi postiaadressile:

Loksa Gümnaasium
Poiste joonistuspäev
Tallinna 47
Loksa
Harju maakond
Palume  lisada tööde ümbrikule ka oma kooli postiaadress ja kontaktisiku nimi.

Palume koolidel, kes soovivad joonistuspäeval osaleda, registreeruda kuni 25. jaanuarini aadressil jana.roopa@loksa.edu.ee.

Kõikidele registreerunud koolidele saadetakse täpne juhend jaanuarikuu viimase nädala jooksul.
Etteruttavalt infoks nii palju, et valminud tööd saata hiljemalt 19. veebruaril (k.a).

Parimate soovidega

Loksa Gümnaasium