Joonistusvõistlus Keskkonnasõbralik auto

On saanud juba traditsiooniks, et jaanuari kuus korraldab Loksa  Gümnaasium autode joonistamise päeva  Harjumaa  algklasside 2.- 4. klasside poistele.
Elame ajal, kus kõik on teisiti kui oleme harjunud, nii oli ka joonistuspäev ebatraditsiooniline.
Huviliste puuduse üle siiski kurta ei saa. Osalejaid oli 31 koolist ja kokku  saime 134 suurepärast tööd.
Kõik  poisid joonistasid tööd valmis oma koolis. Seejärel valiti välja parimad pildid ning saadeti postiga Loksale. Veebruari koolivaheajal panime algklasside koolimaja seintele nendest näituse, mida meie algklasside lapsed vaheajalt naastes suure huviga uurisid.
Nüüd oli vaja töid sponsoritele näidata. Mõned toetajad sõitsid Loksale ja tegid siin oma valiku, teistele kujundasime virtuaalse kunstinäituse ja nad said teha oma valiku interneti vahendusel
Kõik see võttis tavapärasest kauem aega, kuid nüüdseks on tulemused selgunud ja  auhinnad ootavad  poistele kättetoimetamist. Tunnustuse  saavad 69  kõige põnevamat,  fantaasiarikkamat, silmapaistvamat tööd.
Kui tavaliselt lõppeb  joonistuspäev tänuüritusega  Tallinnas mõnes autode müügi salongis, siis seekord  tuleb   korraldajatel auhinnad otse koolidesse  kohale toimetada.

Meie üritust toetavad  ja auhindu oma lemmikutele annavad.
1. Estinvait OÜ-Kommipomm
2.. ABC Motors AS
3. Iv Pluss AS
4. Scania Eesti AS
5. Audi Eesti
6. Auto Forte Tallinn OÜ
7. AS Topauto
8.  MØller Auto
9. Nefab Packaging OÜ
10 Harjumaa Omavalitsuste Liit
11.Loksa Linnavalitsus

Täname kõiki osalejaid põnevate tööde eest!
Oleme  väga tänulikud kõigile  heasoovlikele toetajatele.

Korraldajate nimel Eve Jürgens

Meie kooli õpilaste töödest leidsid tunnustamist Gregor Küti ja Marten Kase tööd.

Pilte saab vaadata SIIT>>