Kontaktõpe algab 25. jaanuaril

Loksa Gümnaasiumis on 18.-24. jaanuarini kontaktõppel 1.-4. klassid  ja  9. klassid.
Ülejäänud klasside kontaktõpe algab 25. jaanuaril (kui ei tule teisi suuniseid).

Kontaktõppes (18.-24. jaanuar) on maski kandmise kohustus alates 12. eluaastast. Mask peab olema igal õpilasel endal ja maski kandmine on kohustuslik juba koolimajja sisenemisel.

Toidupakke ei jagata. Möödunud nädalal väljastatud toidupakid olid koostatud 2 nädalaks.

Huviringides ajavahemikul 18.-24. jaanuar tegevusi ei toimu.

Õpilasliinid sõidavad tavalise graafiku järgi.

Koolimajja sisenemine garderoobi kaudu. Ülejäänud koolimaja uksed on lukustatud.

Endiselt kehtib nõue, et haigustunnustaga õpilased jäävad koju. Info koroonasse haigestunud õpilaste/kooli töötajate või lähikontaktsete kohta peab jõudma kohe direktorini (tel. 5542974 või kool@loksa.edu.ee).