Logo konkurss

Alates septembrist osaleme koordineeriva koolina Erasmus+ projektis „Our Sustainable Steps" 2020 – 2022 (Meie jätkusuutlikud sammud).

Sel ja järgmisel nädalal tulevad projektis osalevad õpilased klassijuhatajate või kunstiõpetajate juurde kokku leppima aega, et tutvustada teie klassi õpilastele projekti ja aidata sisse juhatada projekti logo joonistamise tund.

Õpilased kujundavad/joonistavad üksi, paaris- või rühmatööna või terve klassiga projektile sobiva logo.

Logo peaks kajastama meie projekti teemat ehk meie jätkusuutlikku käitumist: prügi sorteerimine; taaskasutus (riided, toit, kodumasinad (remont)); säästlik tarbimine; energia kokkuhoid; säästlik transport; loodusliku mitmekesisuse säilitamine jms.

Oktoobri alguses korraldame nendest logodest näituse ja valime välja meie kooli võitja, mis läheb võistlema teiste partnerkoolide (Itaaliast, Poolast ja Saksamaalt) logodega.