Our Sustainable Steps (Meie jätkusuutlikud sammud) 2020-2023

Loksa Gümnaasium osaleb rahvusvahelises Erasmus+ projektis, mis keskendub keskkonnale ja igapäevaelu jätkusuutlikumaks muutmisele.
Projekti nimi: Our Sustainable Steps (Meie jätkusuutlikud sammud) 2020 - 2023
Projekti kood: ID 2020-1-EE01-KA229-077935_1

NB! Kutsume kõiki üles osalema meie väikeses rahvusvahelises uuringus! (Vastata võib kas eesti või inglise keeles) Vasta siin>>

Osalevad koolid:
Eesti: Loksa Gümnaasium – koordineeriv kool
Itaalia: Liceo Classico Statale "Dante Alighieri" di Latina
Poola: Zespol Szkol im. Jana Kasprowicza
Saksamaa: Gymnasium Winsen

Teemad ja projektikohtumised:
TRANSPORT & ENERGIA  (Saksamaa)
PRÜGI SORTEERIMINE & JÄTKUSUUTLIK TOIT  (Eesti)
RÕIVASTE & KODUTEHNIKA TAASKASUTUS  (Poola)
LOODUSLIK MITMEKESISUS  (Itaalia)

Teemakohased levitustegevused koolis:
Projekti esimesel ja eelviimasel kuul: küsitlus huvirühmade jätkusuutliku käitumise kohta.
Iga kuu: üks vlogi sissekanne õpilase, kooli või kogukonna jätkusuutliku sammu kohta.
Iga semester: vähemalt üks huvirühmi kaasav tegevus, nt näitus, töötuba, vabatahtlik töö vms.
Kooli ja riigi olukorda tutvustav esitlus.
Muudame kõik koos oma elu säästlikumaks!

Projekti eesmärk on muuta meie igapäevaelu keskkonnasõbralikumaks ja jätkusuutlikumaks. Tegevusvaldkonnad on transport ja energia, prügi sorteerimine, taaskasutus ning looduslik mitmekesisus. Uurime kooli huvirühmade teadlikkust ja käitumist ning tutvume olukorraga osalevates riikides ja kogukondades. Valmib ühine vlog, milles kajastame meie igakuiseid jätkusuutlikke samme: nt talguid, vabatahtlikku tööd, muudatusi meie käitumises ja elukorralduses.