Poiste joonistuspäeva info

Arvestades viiruse laiaulatuslikku levikut  ja lähtudes turvalisuse huvidest otsustasime  ka sel aastal muuta poiste joonistuspäeva formaati.

Harjumaa 2.- 4. klasside poiste joonistuspäev 2022 teemal "ROBOTAUTO" toimub õpilastele oma koolis, kus kahe ainetunni jooksul joonistatakse etteantud teemal. Õpetaja(d) valivad igast klassikomplektist ühe töö ning postitavad kõik valituks osutunud tööd ümbrikuga Loksa Gümnaasiumi postiaadressile:

Loksa Gümnaasium
Poiste joonistuspäev
Tallinna 47
Loksa
Harju maakond

Palume  lisada tööde ümbrikule ka oma kooli postiaadress ja kontaktisiku nimi.

Palume koolidel, kes soovivad joonistuspäeval osaleda, registreeruda kuni 21. jaanuarini aadressil:
anna.stuzhina@loksa.edu.ee

Kõikidele registreerunud koolidele saadetakse täpne juhend jaanuarikuu viimase nädala jooksul.
Etteruttavalt infoks nii palju, et valminud tööd saata hiljemalt  21 .veebruaril (k.a).

Eve Jürgens <eve.jurgens@loksa.edu.ee>

JOONISTUSPÄEV „ROBOTAUTO" JUHEND.

1. Töö valmib oma koolis kahe ainetunni jooksul.

2. Paberi formaat A3

3. Töö teostamiseks võib kasutada kõiki koolis olemasolevaid kunstitarbeid (guaššvärvid, akvarellid, värvilised pliiatsid, viltpliiatsid, õlipastellid, söepliiatsid jms)

4. Soovi korral võib pildile kirjutada  selgitavat teksti.

5. Töö TAGUMISELE KÜLJELE kirjutada  TRÜKITÄHTEDEGA

NIMI
KLASS
KOOL

6. Igast klassikomplektist  (n. 2.a, 2.b, 2.c, 3.a  jne)  valitakse 1 töö ja saadetakse Loksa  Gümnaasiumi  postiaadressile:

Poiste joonistuspäev
Loksa Gümnaasium
Tallinna 47
Loksa
Harju maakond

7. Palume lisada tööde ümbrikule ka oma kooli postiaadress ja kontaktisiku nimi.