TÖF Loksa Gümnaasiumis

Selle aasta Teadlaste Öö festivali teema on 101 eksperimenti. Loksa Gümnaasiumi õpilased eksperimenteerivad 26. septembril kell 9.00 - 12.00.

1.a-3.a klassi õpilased konstrueerivad alarõhu seadme ja eksperimeneteerivad, mis juhtub asjadega alarõhu tingimustes.

4.a ja 5.a klassi õpilased eksperimenteerivad õppeköögis ja üritavad valmistada lihata pihvi.

4.b klassi õpilased eksperimenteerivad paberlennukitega. Kuidas voltida selline lennuk, mis lendab võimalikult kaugele ja kuidas voltida lennuk, mis päsib võimalikult kaua õhus.

5.b klassi õpilased eksperimenteerivad õhurõhuga.

6.a klassi õpilased eksperimenteerivad piimaga ja tahavad teha temast plastikut.

7.b ja 8.b klassi õpilased eksperimenteerivad erinava tihedusega vedelikega.

10. klassi õpilased eksperimenteerivad kristallide kasvatamise võimalustega.

11. ja 12. klassi õpilased eksperimenteerivad virtuaalreaalsusega.

Kell 14.00 kogunevad kõik eksperimentaatorid saali, et tutvustada oma tegevusi ka teistele.

Seoses TÖF eksperimentidega toimuvad muudatused 26. septembri tunniplaanis. Muutunud tunniplaani leiad siit.