Virtuaalne viktoriinisari

Loksa Gümnaasiumi õpilasesindus korraldab, nagu eelmistel aastatelgi, oma kooli õpilastele viktoriinisarja. Kuna kõik õpilased on distansõppel ning täna pole kindlat teadmist, kas aprillis saab täies mahus kontaktõppele naasta, siis otsustasime katsetada sel aastal virtuaalse viktoriinisarja läbiviimist Kahoot keskkonnas.

Viktoriinisarjal on, nagu tavaliseltki, neli vooru: meelelahutus (k.a. kultuur ja sport), ajalugu, varia ja loodus. Voorud toimuvad kolmapäeviti 24.03, 07.04, 28.04, 12.05.  Õpilased võistlevad individuaalselt vanuserühmades: 1.-4.klass, 5.-8. klass, 9.-12. klass.

Viktoriinisari toimub eelregistreerimisega, mis lõppeb 22. märtsil kell 23:59.
Õpilastel palume end osalejaks registreerida vormi kaudu, klikates siia
NB! REGISTREERUDES PALUME KASUTADA KOOLI POOLT SAADUD MEILIAADRESSI!
1.-3. klasside õpilased võivad anda oma osalemise soovist teada ka klassijuhatajate kaudu, kellel omakorda palume edastada osaleda soovijate meiliaadressid sellele aadressile: liisa.laur@loksa.edu.ee.

Osalejaks registreerunu saab lingi viktoriinisarja vooru päeva hommikul kell 8 oma meiliaadressile (ka 1.-3. klasside õpilased).  Link püsib avatuna ja õpilastel on voorus osalemiseks aega terve päev.

1.-4. klassi õpilastele on igas voorus 10 küsimust ja vastamiseks aega 15 minutit.
5.-12. klassi õpilastele on igas voorus 15 küsimust ja vastamiseks aega samuti 15 minutit.

Lugupidamisega
Loksa Gümnaasiumi õpilasesindus