« Tagasi

2022-2023

Olümpiaadid ja konkursid 2022/2023
 
 
Üleriigiline nutiviktoriin „Nutt tuleb peale"
 
Roben Tompel 2.a klass loosiauhind
Karl Piibemann 2.a klass
Mikhail Levin 2.a klass
Johannes Võsamaa 2.a klass
Luise Aasrand 4.a klass
Diana Kazakova 4.a klass
Kerli Alter 4.a klass
Anna Eliisabet Mänd 11. klass
 
 
Harjumaa 7.-9. klasside õpilaste geomeetria teemapäev
 
Brigita Kupp 7.a klass  auhinnaline koht
Ilja Maiberg 7.b klass   auhinnaline koht
Sandra Oru 8.a klass  auhinnaline koht
Carmen Kaljumäe 9.a klass  auhinnaline koht
Alisa Kask 9.a klass  auhinnaline koht
Lisete- Marleen Kivi 7.a klass
Anastasia Maiberg 7.b klass
Kevin Julius Kiviberg 8.a klass
Karina Polishchuk 8.b klass
Kevin Aiaotsa 8.b klass
Andron Sagadi 9.b klass
Anastasia Kholod 9.b klass 
 
Auhinnaline koht võrdsustub maakondliku võistluse II-III kohaga.
 
Geomeetria teemapäeva koolisisese võistluse parimad 5.-6. klassi arvestuses:
Karel Peetermann 5.a klass
Kaur Rosen 5.a klass
Heli Metsar 5.a klass 
Georg Nozdrenko 6.a klass
Hele-Riin Aug 6.a klass
Nikolai Levin 6.a klass
Mikhail Kholod 6.b klass
Karolina Sekret 6.b klass
 
 
Vene keele digiviktoriinil „Põnev vene keel. Kalender."
 
Loksa Gümnaasiumi võistkond saavutas II koha.
Võistkonda kuulusid:
Greete Oru 6.a klass
Laura Luht 6.a klass
Sandra Oru 8.a klass
Kevin-Julius Kiviberg 8.a klass
 
 
Emakeeleolümpiaad
 
Sandra Oru 8.a klass
 
 
Matemaatikaolümpiaad
 
Kevin-Julius Kiviberg 8.a klass
Sandra Oru 8.a klass
 
 
Õpioskuste olümpiaad 3. klass
 
Võistkonda kuulusid:
Kaisa Joonas
Mia Virkhausen
Rasumus Oru
 
 
Geograafiaolümpiaad
 
Roosi Maarja Mänd 7.a klass
Sandra Oru 8.a klass  II koht  osalemine vabariiklikus voorus
Ranel Liivamägi 11. klass  8. koht
Kevin-Julius Kiviberg 8.a klass
Jessika Jõesaar 9.a klass
Alisa Kask 9.a klass
Loviisa Sillajõe 11. klass
Karl Kivistus 12. klass
 
 
Bioloogiaolümpiaad
 
Oskar Leok 6.a klass  7. koht
Sandra Oru 8.a klass  8. koht
Grete Oru 6.a klass
Roosi Maarja Mänd 7.a klass
Lisete-Marleen Kivi 7.a
Kevin-Julius Kiviberg 8.a klass
Jessika Jõesaar 9.a klass
Katariina Ulpus 9.a klass
 
 
Inglise keele olümpiaad
 
Ranel Liivamägi 11.klass
Danila Jašin 11. klass
Erik Christian Müller 10.klass
 
 
Tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaad
 
Sandra Oru 8.a  I koht  osalemine vabariiklikus voorus
 
 
Nutiviktoriin NUTT TULEB PEALE
 
Roben Tompel 2.a klass
Karl Piibemann 2.a klass
Jako-Jesper Tamsalu 1.a klass
Alex Kuuspalu 2.a klass
Linda Tiitson 2.a klass
Johannes Võsamaa 2.a klass
Mikhail Levin 2.a klass
Sandra Tiitson 2.a klass
Edvin Koch 4.b klass
 
 
RMK metsaviktoriin 2023
 
Kaisa Joonas
Taavi Kaugerand
Karina Kazakova
Enriko Kivi
Lukas Loomus
Rasmus Oru
Eliine Marleen Palujõe
Kassandra Peek
Pipilisa Rajamägi
Anete Teern
Mia Virkhausen
Stanislava Jelisejeva
Edvin Koch
Ksenia Kholod
Artem Zubko
Gleb Utyuganov
Hlib Novikov
Nokita Filenko
 
 
Tartu Ülikooli teaduskooli 5-vooruline on-line ajaloovõistlus MAMMUT.
 
Oskar Leok 6.a klass 3. ja 4. voorus parim tulemus. Kokkuvõttes 2. järk
Kristjan-Taavi Sillaots 6.a klass  3. järk
 
 
Vene keele veebiviktoriinil "Vene keel meie ümber"
 
eesti kodukeelega õpilaste rühmas saavutasid I-II koha 9. a klassi õpilased:
Jessika Jõesaar
Katarina Ulpus
Uku Trolla
 
vene kodukeelega õpilaste rühmas saavutasid I koha 9. a klassi õpilased:
Angelina Loomus
Amme Mari Mõsovski
Kristjan Gergerdt
 
 
Inglisekeelne keskkonnateemalisel kõnekonverents Our Changing World - Climate Change, Migration and Displacement
 
Amma Eliisabet Mänd  II koht
Ranel Liivamägi
Semjon Istraškin