Loksa Gümnaasiumi õpetajad

Näitan: 21-40
of 2
Nimi Aine(d) Ruum Konsultatsiooni aeg Kontakt
Merike Moks algõpetus C207 K 13.15 merike.moks@loksa.edu.ee
Natalia Marhivka inglise keel B402 T 15.00 natalia.marhivka@loksa.edu.ee
Valentina Markelova ajalugu, ühiskonnaõpetus B204 valentina.markelova@loksa.edu.ee
Liina Liivamägi kehaline kasvatus D201 ja staadion liina.liivamagi@loksa.edu.ee
Malle Krusell algõpetus C202 K 13.10 malle.krusell@loksa.edu.ee
Inga Korts-Laur saksa keel, parantsuse keel A203 N 15.00 inga.korts.laur@loksa.edu.ee
Serafima Kolossova muusikaõpetus A207 E 14.10 serafima.kolossova@loksa.edu.ee
Liisa Hallika matemaatika B204 T ja K 15.00 liisa.hallika@loksa.edu.ee
Eve Jürgens algklassid, eesti keel teise keelena, inimeseõpetus C206 T 12.20 või kokkuleppel eve.jurgens@loksa.edu.ee
Margit Järve vene keel A205 T 15.00 margit.jarve@loksa.edu.ee
Antonina Ivaškova matemaatika, füüsika, loodusõpetus A103 N 14.00 antonina.ivaskova@loksa.edu.ee
Tuuli Rand algõpetus C102 tuuli.rand@loksa.edu.ee
Aarne Idavain kehaline kasvatus D201 ja staadion aarne.idavain@loksa.edu.ee
Oksana Golikova matemaatika B203 N 14.00 oksana.golikova@loksa.edu.ee
Silvi Bonde inglise keel A203 K 14.55 silvi.bonde@loksa.edu.ee
Sille Hermann eesti keel, kirjandus A102 T 15.00 sille.hermann@loksa.edu.ee
Nelli Himitševa eesti keel teise keelena B203 nelli.himitseva@loksa.edu.ee
Tarmo Amer riigikaitse B101 tarmo.amer@loksa.edu.ee
Gerta Allemann muusikaõpetus A207 T 14.10 gerta.allemann@loksa.edu.ee
Linda Aasrand õpiabi A102 linda.aasrand@loksa.edu.ee
Näitan: 21-40
of 2