"Eesti parim koolikokk" saate salvestus

4.10 toimub Loksa Gümnaasiumi territooriumil "Eesti parim koolikokk" saate salvestus.  Kui leidub lapsevanemaid ja õpilasi, kes ei soovi, et nende lapsed kaadrisse jääksid, siis saab võttemeeskond seda ka vältida, kui õpilane ise seda vahetult enne salvestust võttemeeskonnale teatab. Salvestatud  materjali kasutatakse heatahtlikult kõrgeid eetika norme järgides vaid "Eesti parim koolikokk" saate raames Eesti Televisiooni eetris. Võttemeeskond loodab heatatahtlikku ja avatud suhtumist ning positiivset meelestatust salvestuse suhtes, sest videokunst on ju lahe ning kõikide laste panus saate õnnestumiseks on väga oluline!
Võttepäeval viib õpilastega  läbi pärastlõunal ühe näidistunni Viktoria Ladõnskaja. Klassitunni toimumise aeg jääb ajavahemikku: kell 13:00-15:00. Samuti soovime filmida erinevate klasside ja ainete koolitunde neljanda ja viienda tunni ajal.
Võttemeeskond ise jõuab kooli kell 7:00 hommikul ja veedab enamuse hommikust köögis toimivat jälgides!