Eksamiperiood lükkub edasi

Eksamiperiood lükkub edasi, uued eksamiajad sõltuvad eriolukorra kestusest.

Haridus- ja Teadusministeerium otsustas 24. märtsil, et seoses eriolukorraga lükatakse edasi gümnaasiumi lõpueksamite toimumise periood. Eriolukorras ei toimu ka keeletasemete eksamid, testid ja tasemetööd. Uued eksamiajad sõltuvad eriolukorra kestusest.
Haridusminister lisas, et distantsõpe jätkub esialgu veel vähemalt kaks nädalat (kuni 12. aprillini 2020), aga suure tõenäosusega aprilli lõpuni.

Mida tähendab distantsõpe?

Distantsõpet käsitleme kui paindlikku õppetöö korraldust, kus õppetöö toimub väljaspool kooliruume õpetaja poolt juhendatud elektroonilises keskkonnas või selle vahendusel või muul ettenähtud viisil (iseseisvad ülesanded, trükised vm). Distantsõpe tähendab suures osas iseseisvat tööd, iseseisvat vastutust ja enesedistsipliini. Distantsõppe ajal ei tohi unustada vajadust lõõgastuda ja liikuda värskes õhus. Värskes õhus liikumine ei tähenda aga seda, et kogunetakse sõpradega parkidesse, mänguväljakutele, kaubanduskeskustesse ja mujale.

Samuti juhime tähelepanu sellele, et kõige värskem info ning vastused korduma kippuvate küsimustele on kättesaadavad HTMi veebis eesti keeles   vene keeles

Toidupakkidest.

Jätkub info kogumine koolilõuna toidupakkide soovijate kohta. Info kogumine ja vahendamine toimub läbi e-kooli ja klassijuhatajate. Koolilõuna toidupaki soovist on tarvis teada anda hiljemalt 26. märtsiks.

Küsimuste korral pöörduda e-kirjaga kool@loksa.edu.ee