Kokkuvõtte Geomeetria teemapäevast 2020

Geomeetria teemapäev 2020 toimus formaadi muudatusega 23.11.20 kodukoolis. Iga osalev kool sai korraldajatelt ühesuguse tööjuhendi. See andis võimaluse osaleda kogu klassiga.  Iga osaleva kooli kaunimad tööd saadeti 1. detsembriks Loksale. Korraldustiim on poolesaja töö seast teinud omakorda valiku.

Kiidame kaunimate ja geomeetriliselt täpseimate tööde autoreid:

7. klass: Katariina Ulpus, Viktoria Galina, Ave Ann Avalaid, Lota Natka, Laur Marten Mathisen, Birgit Moks, Kertu Eepold, Emily Laurend, Mart Villem Mustonen, Marko Ülevain, Anastassia Gatšegova, Liisa Tohver, Martin Pruus.

8. klass:  Leenu Aasrand, Karola Rõhlik, Laura Lindemann, Viktorija Eggi, Andrei Štšepelin, Aleksander Avalaid, Henry Joseph Pähkel, Krislin Kaldmaa, Kersty Laisaar, Lisette Moks, Maria Kubja, Johanna Gertrud Jõenurm.

Täna käisid päkapikud ja lubasid tänu ja meened koolidesse viia. Tasub valvas olla.

Loksa Gümnaasiumi kaunimate tööde autorite tänamine toimub A.J. Borkvelli kabinetis, kooli muuseumis. Täpne aeg teatatakse tunnustuse saajatele.