Õpetajate päev

Õpetajate päeval võtsid Loksa Gümnaasiumis õpetamise töö osaliselt enda kanda 12. klassi õpilased. Vaatamata sellele, et selle aasta abituurium on üsna väikesearvuline, olid nad suutnud koostada sellise tunniplaani, et kõik õpetajad said nii mõnedki tunnid klassi eest "tagasi tõmmata".

Et õpetajatel tundidest vabal ajal "igav ei hakkaks", ootas neid huvitav elektrooniline test, kus pandi proovile õpetajate tähelepanelikkus, nutikus, teadmised ja vaimukus. Kui test vastatud, oli põhjust minna vabasse õhku, nautima ilusat ilma ja klõpsima pilte, mis hiljem kollaažiks seotuna illustreeriksid meie kooli väärtuseid.

Päev lõppes ühise kohvilauaga - abiturientide ja kooli kokkade ühistööna valminud koogid kohv ja tee. Sinna kõrvale ühine arutelu, mis ja kuidas läks ning kuidas abituriendid ennast õpetaja ametis tundsid.

Oli ilus ja meeldejääv päev.
Aitäh teile Loksa kooli 12. klass!