Reaalainete nädal Loksa Gümnaasiumis 23.-27. jaanuar 2017

Reaalainete nädala tegevused:

Peastarvutamise konkurss IV – IX klasside õpilastele (nädala jooksul matemaatika tunni ajal iPadiga, kahes vanuseastmes: IV-VI klass – arvutamine täisarvudega, VII - IX klass – arvutamine ratsionaalarvudega)

Üldharivad stendid (õpilastele B korpuse II korrusel – matemaatikud kooliõpikutes, õpetajatele mõlema maja õpetajate toas – matemaatika meie ümber)

Teisipäev, 24.01 5.-6. tund, 5.a klass, 6.a klass, 7.a klass
Meile tuleb külla Asko Osula, kes on sõitnud välja kapteni auastme, loonud oma firma ja on ühiskondlikult väga aktiivne ning on nõus rääkima noortele matemaatika rollist tema elus.

Neljapäev, 26.01 6.-7. tund, 8.a klass ,9.a klass 8.b klass - vene keeles
Meile tulevad külla Mereakadeemia ja Merekooli lõpukursuse noored, kes juhendavad praktilist rühmatööd, mille käigus tehakse läbi veesõiduki kursi kaardile panemine. Nad on valmis vastama ka merenduserialada õppimisega seotud küsimustele.

Neljapäev, 26.01. 2.-3. tund
Individuaalne NUPUTA võistlus 5. - 8. klassi õpilastele. Igast klassist osaleb 4 õpilast. Võistlus toimub eesti keeles.

Reede, 27.01 2. tund
Rühmatöö algklasside õpilastele: Loovtööd geomeetrilistest kujunditest.