Huviringid

Näitan: 1-20
of 2
Ring Aeg Koht Juhendaja Kontakt
Lauatennis K 17.30 - 19.00 Võimla Aarne Idavain aarne.idavain@loksa.edu.ee
Majandusring E ja R 13.15-14.00 Õppeköök Külli Adler kylli.adler@loksa.edu.ee
Minu kodupaik E 14.10-14.55 Algklasside maja Ene Velström, R. Laanetu
Näitering T 14.10-15.45 Algklasside maja saal Jana Roopa jana.roopa@loksa.edu.ee
Mudilaskoor K 13.15-14.00 Algklasside maja saal Serafima Kolossova serafima.kolossova@loksa.edu.ee
Mudilaskoor T ja K 13.15-14.00 Muusikaklass Gerta Allemann gerta.allemann@loksa.edu.ee
Kodundus E ja T 14.10-15.50 Õppeköök Külli Adler kylli.adler@loksa.edu.ee
Kodundus K 16.00-18.00 ja N 14.10-18.00 Õppeköök Elena Mesevrya
Puidutöö R 15.00-17.00 Tehnoloogiaõpetuse klass Reemet Nurmsalu reemet.nurmsalu@loksa.edu.ee
Robootika E 13.15-14.00 ja R 11.05 -13.05 Algklasside maja Arvi Soolind arvi.soolind@loksa.edu.ee
Arvutiring N 13.15-14.00 Arvutiklass Tatiana Khkokhlova tatiana.khokhlova@loksa.edu.ee
Loovusring T 13.15-14.55 ja K 13.15-14.00 Algklasside maja Elena Mesevrya
Kunstiring E 14.10-14.55 ja T 12.20-14.00 Algklasside maja saal Jana Roopa jana.roopa@loksa.edu.ee
Aeroobika E 15.00-15.45 Algklasside maja saal Liina Liivamägi liina.liivamagi@loksa.edu.ee
Noorkotkad ja kodutütred R 14.10-18.00 Noortekeskus Tarmo Amer tarmo.amer@loksa.edu.ee
Rahvatants (1. klass) K 13.15-14.00 Kultuurikeskuse saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Rahvatants (2. klass) N 13.15-14.00 Kultuurikeskuse saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Rahvatants (3.-5. klass) N 14.10-14.55 Kultuurikeskuse saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Rahvatants (neidude rühm) N 15.00-15.45 Peamaja saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Rahvatants (gümnaasium) K 14.10-14.55 Peamaja saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Näitan: 1-20
of 2