Huviringid

Näitan: 1-20
of 2
Ring Aeg Koht Juhendaja Kontakt
Näitering N 12.10 - 13.55 algklasside maja klassid C102 ja C2013 Elena Mesevrya
Näitering T 14.00-14.45 Eesti keele klass B304 Pille Veber pille.veber@loksa.edu.ee
Mudilaskoor E 12.10-12.55 ja 13.05-13.50; K 13.05-13.50 Muusikaklass, Algklasside maja saal Serafima Kolossova serafima.kolossova@loksa.edu.ee
Mudilaskoor T ja K 13.05-13.50 Muusikaklass Gerta Allemann gerta.allemann@loksa.edu.ee
Kodundus E ja R 13.05-13.50; T 14.45-15.30 Õppeköök Külli Adler kylli.adler@loksa.edu.ee
Kodundus K ja N 16.00-17.30 Õppeköök Elena Mesevrya
Kunstiring E 13.05-14.45 Algklasside maja saal Jana Roopa jana.roopa@loksa.edu.ee
Robootika E 14.00 -15.54 Füüsikaklass Arvi Soolind arvi.soolind@loksa.edu.ee
Programmeerimine T ja R 12.10-12.55 Arvutiklass Annely Vill annely.vill@loksa.edu.ee
Programmeerimine K 13.05-13.50 ja N 12.10-12.55 Arvutiklass Annely Vill annely.vill@loksa.edu.ee
Arvutiring N 14.10-14.55 Arvutiklass Annely Vill annely.vill@loksa.edu.ee
Majandusring (3.a klass) T 14.00-14.45 Algklasside maja C207 Külli Adler kylli.adler@loksa.edu.ee
Majandusring (1.a klass) R 11.05-11.50 Algklasside maja C202 Külli Adler kylli.adler@loksa.edu.ee
Majandusring (4.a klass) R 12.10-12.55 Õppeköök Külli Adler kylli.adler@loksa.edu.ee
Näitering K 13.05-13.55 ja N 14.10-14.55 Algklasside maja saal ja C202 Jana Roopa jana.roopa@loksa.edu.ee
Noorkotkad ja kodutütred R 14.00-18.00 Noortekeskus Tarmo Amer tarmo.amer@loksa.edu.ee
Rahvatants (1. klass) N 12.10-12.55 Kultuurikeskuse saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Rahvatants (2.-3. klass) N 14.10-14.55 Kultuurikeskuse saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Rahvatants (4.-5. klass) N 15.00-15.45 Peamaja saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Rahvatants (6.-9. klass) N 15.45-16.30 Peamaja saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Näitan: 1-20
of 2