Huviringid

Näitan: 19 tulemust.
of 1
Ring Aeg Koht Juhendaja Kontakt
Kodundus T 14.00 Õppeköök Külli Adler kylli.adler@loksa.edu.ee
Mudilaskoor (eesti) T ja K 13.15 Muusikaklass Gerta Allemann gerta.allemann@loksa.edu.ee
Mudilaskoor (vene) K 13.15 Algklasside maja saal Serafima Kolossova serafima.kolossova@loksa.edu.ee
Näitering R 13.15 Algklasside maja saal Tuuli Rand tuuli.rand@loksa.edu.ee
Minu kodupaik E 14.00 Algklasside maja saal Ene Velström, Riina Laanetu
Väitlusklubi Vene keele klass Jelena Nikitina jelena.nikitina@loksa.edu.ee
Loodushuvilised N 14.00 Loodusainete klass Glaidi Aasrand; Linda Kask glaidi.aasrand@loksa.edu.ee
Käsitöö E ja T 16.00 Kultuurikeskus Elena Mesevrya elena.mesevrya@loksa.edu.ee
Robootika N ja R 13.15 Füüsikaklass Arvi Soolind arvi.soolind@loksa.edu.ee
Jalgpall 1.-3. klass E 17.00 Võimla Jüris Sahkur
Tütarlaste aeroobika E 15.00 Algklasside maja saal Liina Liivamägi liina.liivamägi@loksa.edu.ee
Kodundus K ja N 16.00 Õppeköök Elena. Mesevrya elena.mesevrya@loksa.edu.ee
Võrkpall Võimla Aarne Idavain aarne.idavain@loksa.edu.ee
Rahvatants 1.-2. klass T 12.20 Algklasside maja saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Rahvatants 3. ja 4. klass T 14.00 Kultuurikeskuse saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
JJ-Street T ja N Saal Pärna tn 2 Madis Ader
Sportmängud Võimla Aarne Idavain aarne.idavain@loksa.edu.ee
Noorkotkad ja kodutütred R 12.00-17.00 Noortekeskus, spordikeskus Tarmo Amer tarmo.amer@loksa.edu.ee
Kergejõustik Võimla Aarne Idavain aarne.idavain@loksa.edu.ee
Näitan: 19 tulemust.
of 1