Distantsõppe ajal toimuvad konsultatsioonid kokkuleppel õpetajaga.
Õpetaja nimi Ained Konsultatsiooni aeg Ruum
Glaidi Aasrand geograafia, bioloogia, loodusõpetus neljapäev 15:00 A204
Gerta Allemann muusikaõpetus teisipäev 14:10 A207
Silvi Bonde inglise keel reede 15:00 A203
Oksana Golikova algõpetus, matemaatika neljapäev 13:15 A207
Liisa Hallika matemaatika, arvutiõpetus teisipäev ja neljapäev 15:00 B204
Sille Hermann eesti keel, kirjandus teisipäev 15:00 A102
Aarne Idavain kehaline kasvatus neljapäev 14:15 D201, staadion
Maie Itse matemaatika kolmapäev 14:10 B204
Antonina Ivaškova matemaatika, füüsika, loodusõpetus kolmapäev 15:00 ja neljapäev 14:10 A107
Anastasia Jaškina eesti keel teise keelena teisipäev 13:15 B203
Valvi Joaväli eesti keel, kirjandus esmaspäev 14:10 A102
Margit Järve vene keel esmaspäev 15:00 A205
Eve Jürgens algõpetus, eesti keel teise keelena, inimeseõpetus kolmapäev 13:15 C206
Linda Kask keemia, bioloogia, inimeseõpetus, uurimistöö alused esmaspäev 14:10 A204
Tatiana Khokhlova arvutiõpetus teisipäev 14:00 B403
Serafima Kolossova muusikaõpetus esmaspäev 15:00 A207
Inga Korts-Laur saksa keel, prantsise keel neljapäev 15:00 A203
Malle Krusell algõpetus kolmapäev 13:15 C202
Marika Lahe eesti keel teise keelena teisipäev 14:10 B303
Margret Latt algõpetus teisipäev 14:00 C203
Liina Liivamägi kehaline kasvatus teisipäev 15:00 D201, staadion
Natalia Marhivka inglise keel, matemaatika esmaspäev 15:00 ja neljapäev 13:15 B402
Valentina Markelova ajalugu, ühiskonnaõpetus teisipäev 15:00 B204
Merike Moks algõpetus esmaspäev13:15 C207
Jelena Nikitina vene keel, kirjandus neljapäev 14:00 B202
Kai Nurmsalu ajalugu, ühiskonnaõpetus esmaspäev 14:10 A202
Larissa Plehova matemaatika esmaspäev 15:00 B302
Margarita Prokopova vene keel, kirjandus esmaspäev 15:00 B201
Reet Pärtel kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus, joonestamine kolmapäev 15:00 ja neljapäev 14:00 A206
Arvi Soolind füüsika, loodusõpetus, arvutiõpetus esmaspäev 15:00 A107
Anna Stuzhina algõpetus, kunstiõpetus esmaspäev 13:15 C101A101
Urve Toompuu eesti keel, kirjandus neljapäev 14:00 A101
Sulev Valdmaa ühiskonnaõpetus neljapäev 15:00 A202
Urve Veersoo inglise keel esmaspäev 15:00 B301
Maret Vihman geograafia, loodusõpetus esmaspäev 15:00, teisipäev ja kolmapäev 14:10 B203
Annely Vill matemaatika, majandusõpetus esmaspäev 15:00 A201
Irina Votintseva keemia, bioloogia, inimeseõpetus teisipäev 15:00 B401