Loksa Gümnaasiumi õpetajad

Näitan: 1-20
of 3
Nimi Aine(d) Klassiruum Konsultatsiooni aeg Kontakt
Tatiana Khokhlona arvutiõpetus B403 tatiana.khokhlova@loksa.edu.ee
Krystyna Lytovtsenko inglise keel, abiõpetaja B402 kristina.litovtsenko@loksa.edu.ee
Mariann Kiidron ajalugu A202 mariann.kiidron@loksa.edu.ee
Valvi Joaväli ühiskonnaõpetus A202 valvi.joavali@loksa.edu.ee
Maret Maisto eesti keel teise keelena (individuaalõpe) C210 maret.maisto@loksa.edu.ee
Anna Stuzhina algõpetus, kunstiõpetus C205 anna.stuzhina@loksa.edu.ee
Marjaana Loide inglise keel, eesti keel, inimeseõpetus, loodusõpetus A102 marjaana.loide@loksa.edu.ee
Linda Kask õpetaja linda.kask@loksa.edu.ee
Glaidi Aasrand geograafia, bioloogia, loodusõpetus A204 glaidi.aasrand@loksa.edu.ee
Irina Votintseva keemia, bioloogia, kasvataja B401 irina.votintseva@loksa.edu.ee
Annely Vill matemaatika, majandusõpetus A201 annely.vill@loksa.edu.ee
Maret Vihman geograafia, loodusõpetus B203 maret.vihman@loksa.edu.ee
Urve Veersoo inglise keel, bioloogia B301 urve.veersoo@loksa.edu.ee
Pille Veber eesti keel, kirjandus B304 pille.veber@loksa.edu.ee
Sulev Valdmaa ajalugu, ühiskonnaõpetus A202 sulev.valdmaa@loksa.edu.ee
Urve Toompuu eesti keel, kirjandus A101 urve.toompuu@loksa.edu.ee
Arvi Soolind füüsika, loodusõpetus, arvutiõpetus A107 arvi.soolind@loksa.edu.ee
Margarita Prokopova vene keel, kirjandus B201 margarita.prokopova@loksa.edu.ee
Reet Pärtel kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus, joonestamine A206 reet.partel@loksa.edu.ee
Larissa Plehova matemaatika B302 larissa.plehhova@loksa.edu.ee
Näitan: 1-20
of 3