Loksa Gümnaasiumi õpetajad

Näitan: 1-20
of 3
Nimi Aine(d) Klassiruum Konsultatsiooni aeg Kontakt
Tatiana Khokhlona arvutiõpetus B403 tatiana.khokhlova@loksa.edu.ee
Ljubov Karofeld abiõpetaja B402 ljubov.karofeld@loksa.edu.ee
Kai Nurmsalu ajalugu A202 kai.nurmsalu@loksa.edu.ee
Valvi Joaväli eesti keel, ühiskonnaõpetus B304 valvi.joavali@loksa.edu.ee
Maret Maisto eesti keel teise keelena,õpiabi C210 maret.maisto@loksa.edu.ee
Anna Stuzhina algõpetus, kunstiõpetus C205 anna.stuzhina@loksa.edu.ee
Marjaana Loide inglise keel, eesti keel teise keelena A102 marjaana.loide@loksa.edu.ee
Linda Kask keemia B401 linda.kask@loksa.edu.ee
Glaidi Aasrand geograafia, bioloogia A204 glaidi.aasrand@loksa.edu.ee
Irina Votintseva keemia, bioloogia, inimeseõpetus B401 irina.votintseva@loksa.edu.ee
Annely Vill matemaatika A201 annely.vill@loksa.edu.ee
Maret Vihman geograafia, loodusõpetus B203 maret.vihman@loksa.edu.ee
Urve Veersoo inglise keel, bioloogia B301 urve.veersoo@loksa.edu.ee
Sulev Valdmaa ühiskonnaõpetus A202 sulev.valdmaa@loksa.edu.ee
Urve Toompuu eesti keel, kirjandus A101 urve.toompuu@loksa.edu.ee
Arvi Soolind füüsika, loodusõpetus A107 arvi.soolind@loksa.edu.ee
Margarita Prokopova vene keel, kirjandus B201 margarita.prokopova@loksa.edu.ee
Reet Pärtel kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus, joonestamine A206 reet.partel@loksa.edu.ee
Larissa Plehova matemaatika B302 larissa.plehhova@loksa.edu.ee
Riina Paartalu muusikaõpetus A207 riina.paartalu@loksa.edu.ee
Näitan: 1-20
of 3