Loksa Gümnaasiumi õpetajad

Näitan: 1-20
of 2
Nimi Aine(d) Klassiruum Konsultatsiooni aeg Kontakt
Maret Maisto eesti keel C210 K 14.10-14.55 maret.maisto@loksa.edu.ee
Anna Stuzhina algõpetus, kunstiõpetus C205 T 13.00-14.00 anna.stuzhina@loksa.edu.ee
Marjaana Loide inglise keel, eesti keel, inimeseõpetus A102 T 14.10-14.55 marjaana.loide@loksa.edu.ee
Jana Roopa tööõpetus C210 N 12.00-13.00 jana.roopa@loksa.edu.ee
Glaidi Aasrand geograafia, bioloogia A204 T 14.10, N 15.05 glaidi.aasrand@loksa.edu.ee
Irina Votintseva keemia, loodusõpetus, bioloogia B401 K 15.00-16.00 irina.votintseva@loksa.edu.ee
Annely Vill matemaatika, majandusõpetus A201 R 14.00-14.45 annely.vill@loksa.edu.ee
Maret Vihman geograafia, loodusõpetus B203 maret.vihman@loksa.edu.ee
Urve Veersoo inglise keel, bioloogia B301 N 14.00-14.45 urve.veersoo@loksa.edu.ee
Pille Veber eesti keel, kirjandus B304 T 14.00-15.00 pille.veber@loksa.edu.ee
Sulev Valdmaa ajalugu, ühiskonnaõpetus A202 N 15.00-16.00 sulev.valdmaa@loksa.edu.ee
Urve Toompuu eesti keel, kirjandus A101 K 14.00-16.00 urve.toompuu@loksa.edu.ee
Arvi Soolind füüsika, loodusõpetus, arvutiõpetus A107 T 15.00-16.00 arvi.soolind@loksa.edu.ee
Margarita Prokopova vene keel, kirjandus B201 T 14.00-16.00 margarita.prokopova@loksa.edu.ee
Reet Pärtel kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus A206 K 15.00-15.45 reet.partel@loksa.edu.ee
Larissa Plehhova matemaatika B302 T 14.00-16.00 larissa.plehhova@loksa.edu.ee
Riina Paartalu muusikaõpetus A207 R 14.00-14.45 riina.paartalu@loksa.edu.ee
Jelena Nikitina vene keel, kirjandus B202 T 15.00-16.00 jelena.nikitina@loksa.edu.ee
Merike Moks algõpetus C207 E 13.20, K 13.20 merike.moks@loksa.edu.ee
Natalia Marhivka inglise keel, matemaatika B402 K 14.00-16.00 natalia.marhivka@loksa.edu.ee
Näitan: 1-20
of 2