Loksa Gümnaasiumi õpetajad

Näitan: 21-40
of 3
Nimi Aine(d) Klassiruum Konsultatsiooni aeg Kontakt
Jelena Nikitina vene keel, kirjandus B202 jelena.nikitina@loksa.edu.ee
Merike Moks algõpetus C207 merike.moks@loksa.edu.ee
Natalia Marhivka inglise keel, matemaatika B402 natalia.marhivka@loksa.edu.ee
Valentina Markelova ajalugu, ühiskonnaõpetus B204 valentina.markelova@loksa.edu.ee
Liina Liivamägi kehaline kasvatus D201 liina.liivamagi@loksa.edu.ee
Malle Krusell algõpetus C202 malle.krusell@loksa.edu.ee
Inga Korts-Laur saksa keel, parantsuse keel A203 inga.korts.laur@loksa.edu.ee
Serafima Kolossova muusikaõpetus A207 serafima.kolossova@loksa.edu.ee
Liisa Hallika matemaatika, arvutiõpetus B204 liisa.hallika@loksa.edu.ee
Eve Jürgens algklassid, eesti keel, inimeseõpetus C206 eve.jurgens@loksa.edu.ee
Margit Järve vene keel A205 margit.jarve@loksa.edu.ee
Antonina Ivaškova matemaatika, füüsika, loodusõpetus A107 antonina.ivaskova@loksa.edu.ee
Maie Itse matemaatika B204 maie.itse@loksa.edu.ee
Aarne Idavain kehaline kasvatus D201 aarne.idavain@loksa.edu.ee
Oksana Golikova algõpetus C102 oksana.golikova@loksa.edu.ee
Silvi Bonde inglise keel A203 silvi.bonde@loksa.edu.ee
Tarmo Amer riigikaitse B101 tarmo.amer@loksa.edu.ee
Signe Alter eesti keel teise keelena B303 signe.alter@loksa.edu.ee
Reemet Nurmsalu tehnoloogiaõpetus D101 reemet.nurmsalu@loksa.edu.ee
Gerta Allemann muusikaõpetus A207 gerta.allemann@loksa.edu.ee
Näitan: 21-40
of 3