Õpilasesindus

Näitan: 16 tulemust.
of 1
Nimi Amet Klass e-kiri
Sandra Vilumaa juhatuse liige, esindaja hoolekogus 11 sandra.vilumaa.student@loksa.edu.ee
Kaarel Eelmäe juhatuse liige 12 kaarel.eelmae.student@loksa.edu.ee
Kelly Laanemaa juhatuse liige 10 kelly.laanemaa@loksa.edu.ee
Anita Toomere esindaja hoolekogus 10 anita.toomere.student@loksa.edu.ee
Uku Aasrand liige 8.a uku.aasrand@loksa.edu.ee
Anastasia Vandysh liige 12 anastasia.vandysh.student@loksa.edu.ee
Kristo Peetermann liige 11 kristo.peetermann.student@loksa.edu.ee
Marko Metus liige 11 marko.metus.student@loksa.edu.ee
Alina Goršanova liige 9.b alina.gorsanova@loksa.edu.ee
Daniella Myallo liige 9.b daniella.myallo@loksa.edu.ee
Eliisabeth Jordan liige 9.a eliisabeth.jordan@loksa.edu.ee
Lilli Ann Linno liige 9.a lilliann.linno.student@loksa.edu.ee
Viktoria Utjuganova liige 8.b viktoria.utjuganova@loksa.edu.ee
Liisa Riin Linno liige 8.a liisa.riin.linno@loksa.edu.ee
Näitan: 16 tulemust.
of 1