Kiidame ja täname osalemise eest üleriigilisel mesilaste päeva luulekonkursil järgmisi meie kooli õpilasi: Emma Jalakas Linda Tiitson Sandra Tiitson Karl Piibemann Mikhail Levin   Koostöös rannakeele oskaja Jaan Velströmiga tõlgiti õpilaste luule ka rannakeelde.   Tänan õpetaja Malle Kruselli ja ranna keele oskajat Jaan Velströmi õpilaste...

Kiidame luulekonkursil osalemise eest

Kiidame ja täname osalemise eest üleriigilisel mesilaste päeva luulekonkursil järgmisi meie kooli õpilasi: Emma Jalakas Linda Tiitson Sandra Tiitson Karl Piibemann Mikhail...

ERASMUS+ strateegilise koostöö projekt "Our Sustainable Steps" (2020-1-EE01-KA229-077935) Loksa Gümnaasiumis 16.-20. mai 2022. Detailne ajakava>>   Esmaspäev, 16. mai 8.10 - Direktori tervitus. Tutvumine kooliga. Ringkäik. 9.05 - Talgute tutvustus, rühmade moodustamine. 10.10 - Talgud 1: nimesiltide õmblemine taaskasutatavast materjalist. 12.15 -...

ERASMUS+ Loksa Gümnaasiumis

ERASMUS+ strateegilise koostöö projekt "Our Sustainable Steps" (2020-1-EE01-KA229-077935) Loksa Gümnaasiumis 16.-20. mai 2022. Detailne ajakava>>   Esmaspäev, 16. mai ...

Virtuaalne käsitöönäitus "Loovalt käsitöö- ja kokakunstist" vol. 2 on avatud Näitus asub siin>>   Õpetaja Reet Pärteli  õpilaste töid näete kui valite "Käsitöö", sealt 7.-9. klass.    7. klassist Sandra Oru poolkindad ja 8. klassist Jessika Jõesaare ja Linda Trolla kindad.   NB! Tahvli ja telefoniga ei pruugi näitusele pääseda.

EKS "Aita" virtuaalnäitus 2022

Virtuaalne käsitöönäitus "Loovalt käsitöö- ja kokakunstist" vol. 2 on avatud Näitus asub siin>>   Õpetaja Reet Pärteli  õpilaste töid näete kui valite "Käsitöö",...

Kiidame ja täname Loksa Gümnaasiumi esindamise eest vabariiklikul geograafia olümpiaadil meie kooli õpilast Sandra Oru.   Täname õpetaja Glaidi Aasranda õpilase juhendamise eest.

Kiidame osalemise eest aineolümpiaadil

Kiidame ja täname Loksa Gümnaasiumi esindamise eest vabariiklikul geograafia olümpiaadil meie kooli õpilast Sandra Oru.   Täname õpetaja Glaidi Aasranda õpilase juhendamise eest.

Kiidame ja täname Loksa Gümnaasiumi esindamise eest Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia esseekonkursil "Mina ja muusika - muusika ja mina" järgmisi meie kooli  õpilasi:   Kaisa Lukas - muusikapedagoogika eripreemia, ajakirja "Muusika" eripreemia Helina Peek Kevin Piibemann Igor Kleshchev   Täname muusikaõpetajat Riina Paartalu õpilaste suunamise ja...

Täname konkurssidel osalemise eest

Kiidame ja täname Loksa Gümnaasiumi esindamise eest Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia esseekonkursil "Mina ja muusika - muusika ja mina" järgmisi meie kooli  õpilasi:   Kaisa...

Kiidame ja täname 4.a klassi näitetruppi, kes saavutas Harjumaa Kooliteatrite festivalil algklasside voorus 1. laureaadi tiitli.    Sandra Lindemann - parim naispeaosa Kaur Rosen - parim meespeaosa Oliver Siirus - parim meeskõrvalosatäitja Karel Peetermann – eripreemia Tuuli Rand - lavastaja eripreemia Kristi Ruse - liikumise eripreemia (külalisena) ...

Kiidame meie kooli 4.a klassi näitetruppi

Kiidame ja täname 4.a klassi näitetruppi, kes saavutas Harjumaa Kooliteatrite festivalil algklasside voorus 1. laureaadi tiitli.    Sandra Lindemann - parim naispeaosa Kaur...

10. klassi kandideerimiseks esitab lapsevanem või õpilase seaduslik esindaja digitaalselt allkirjastatud taotluse kooli meiliaadressile kool@loksa.edu.ee hiljemalt 31. maiks 2022. Iga õpilasega toimub õpitulemus- ja motivatsioonivestlus (Loksa Gümnaasiumi õpilastega vestlused  toimunud; teistest koolidest tulijatega toimub vestlus ajavahemikul 20.06 - 22.06.2022). Täpsem vestluse...

Vastuvõtt Loksa Gümnaasiumi 10. klassi 2022/2023. õppeaastaks

10. klassi kandideerimiseks esitab lapsevanem või õpilase seaduslik esindaja digitaalselt allkirjastatud taotluse kooli meiliaadressile kool@loksa.edu.ee hiljemalt 31. maiks 2022. Iga...

Kiidame ja täname Loksa Gümnaasiumi esindamise eest Harjumaa õpilaste tehnoloogiavõistlusel. Kevin-Julius Kivibergi   II koht   Täname õpetaja Rando Paasi õpilase juhendamise eest.       Kiidame ja täname meie kooli õpilasi tubli saavutuse eest nutiviktoriinil „Nutt tuleb peale": Aleks Mizinov  1. koht ...

Kiidame ainealastel konkurssidel osalemise eest

Kiidame ja täname Loksa Gümnaasiumi esindamise eest Harjumaa õpilaste tehnoloogiavõistlusel. Kevin-Julius Kivibergi   II koht   Täname õpetaja Rando Paasi...

Kiidame ja täname Loksa Gümnaasiumi esindamise eest EKSL ujumisvõistlustel meie kooli järgmisi õpilasi: Karl Kustav Terras 5. koht Sandra Lindemann Karel Peetermann Greete Oru Laura Luht Sofia Kosjakova Nikolai Levin Kevin-Julius Kiviberg Jessika Jõesaar Linda Trolla Uku Trolla Villem Kütt   Täname õpetajaid Liina Liivamäge ja...

Kiidame kooli esindamise eest ujumisvõistlustel

Kiidame ja täname Loksa Gümnaasiumi esindamise eest EKSL ujumisvõistlustel meie kooli järgmisi õpilasi: Karl Kustav Terras 5. koht Sandra Lindemann Karel Peetermann Greete Oru ...

Täname ja kiidame Loksa Gümnaasiumi esindamise eest maakondlikul bioloogiaolümpiaadil järgmisi meie kooli õpilasi: Sandra Oru  6. koht Jessika Jõesaar  10. koht Oskar Leok Lisete-Marleen Kivi Kevin-Julius Kiviberg Alisa Kask Leenu Aasrand Laura Lindemann   Täname õpetajaid Glaidi Aasranda ja Linda Kaske õpilaste juhendamise eest. 

Kiidame aineolümpiaadil osalemise eest

Täname ja kiidame Loksa Gümnaasiumi esindamise eest maakondlikul bioloogiaolümpiaadil järgmisi meie kooli õpilasi: Sandra Oru  6. koht Jessika Jõesaar  10. koht Oskar Leok ...

Näitan: 1-10
Elemente lehe kohta 10
of 35