Õnnitleme!

Õnnitleme meie kooli matemaatikaõpetajat, Lahema Looduskooli asutajat, juhatajat ja lõiminguprojektide kordinaatorit Maie Itset ning Lahema Looduskooli projektides aktiivselt osalenud Loksa Gümnaasiumi õpilasi.

MTÜ Lahemaa Looduskool pälvis tunnuskirja multikultuursete perede 10-16-aastastele noortele suunatud lõiminguprojekti eest. Projekti käigus arendati noorte looduse ja pärandkultuurilist sõnavara, suhtlemisoskust ja eneseväljendusoskust. Kogemusõppele põhinenud projektis osales kokku ligi 200 noort 20 koolist ning ja nelja kooli õpetajad.

Asta parima keeleõppe teo tiitel ja Euroopa keeleõppe tunnuskiri anti Lahemaa looduskooli "tegijatele" üle 26. septembril Kadrioru Saksa Gümnaasiumis korraldatud keelte sümpoosionil "Keelterikkus Eestis ja Euroopas. Mitmekeelsemaks saksa keele abil."