Huviringid

Näitan: 1-20
of 2
Ring Aeg Koht Juhendaja Kontakt
Mudilaskoor (eesti) T ja K 13.15-14.00 Algklasside maja saal Gerta Allemann gerta.allemann@loksa.edu.ee
Mudilaskoor (vene) E 13.14-14.00 Algklasside maja saal Serafima Kolossova serafima.kolossova@loksa.edu.ee
Näitering 2.-3. klass E 13.15-14-00 Algklasside maja Jana Roopa jana.roopa@loksa.edu.ee
Näitering 4.-7. klass N 14.10-14.55 Algklasside maja saal Jana Roopa jana.roopa@loksa.edu.ee
Kunstiring 4.-6. klass E 14.10-14.55 ja T 12.20-14.55 Algklasside maja Jana Roopa jana.roopa@loksa.edu.ee
Minu kodupaik E 14.10-14.55 Algklasside maja saal Ene Velström
Arvutiring 2.-3. klass T 12.20-13.05 Algklasside arvutiklass Tatiana Khokhlova tatiana.khokhlova@loksa.edu.ee
Arvutiring 5. klass K 13.15-14.00 Algklasside arvutiklass Tatiana Khokhlova tatiana.khokhlova@loksa.edu.ee
Loovusring T 12.10-13.05 Algklasside maja C101 Elena Mesevrya elena.mesevrya@loksa.edu.ee
Robootika 2.-4. klass T 14.00-16.00 Füüsikaklass Arvi Soolind arvi.soolind@loksa.edu.ee
Jalgpall 1.-3. klass T 12.00-13.00 Võimla Jüris Sahkur
Tütarlaste aeroobika T 15.00-15.45 Algklasside maja saal Liina Liivamägi liina.liivamägi@loksa.edu.ee
Kodundus K ja N 15.00-18.00 Õppeköök Elena. Mesevrya elena.mesevrya@loksa.edu.ee
Võrkpall E 15.00-18.00, N 16.00-17.30 ja R 14.30-16.00 Võimla Aarne Idavain aarne.idavain@loksa.edu.ee
Rahvatants 1.-2. klass N 13.15-14.00 Kultuurikeskuse saal Elna Linkvist
Rahvatants 3. klass N 14.10-14.55 Kultuurikeskuse saal Elna Linkvist
Rahvatants 4.-6. klass N 15.00-15.45 Peamaja saal Elna Linkvist
Meisterdamine N 15.00-16.30 Tehnoloogiaõpetuse klass Reemet Nurmsalu reemet.nurmsalu@loksa.edu.ee
Laulumängud ja -tantsud R 13.15-14.00 Algklasside maja saal Riina Paartalu riina.paartalu@loksa.edu.ee
JJ-Street K ja R 16.00-18.00 Algklasside maja saal Madis Ader
Näitan: 1-20
of 2