Huviringid

Näitan: 18 tulemust.
of 1
Ring Aeg Koht Juhendaja Kontakt
Loodusesõbrad 1. klass T 12.20-13.05 Loodusainete klass Glaidi Aasrand glaidi.aasrand@loksa.edu.ee
Majandusring N 15.00-15.45 Klass A201 Annely Vill annely.vill@loksa.edu.ee
Sportmängud E 14.45-18.30; N 14.45-17.00 ja R 16.00-17.30 Võimla Aarne idavain aarne.idavain@loksa.edu.ee
Tehnoloogia K 14.10-15.45 Tehnoloogia klass Rando Paas rando.paas@loksa.edu.ee
Kodundus T 14.10-17.40 Õppeköök Külli Adler kylli.adler@loksa.edu.ee
Mudilaskoor T ja K 13.15-14.00 Muusikaklass Gerta Allemann gerta.allemann@loksa.edu.ee
Näitering T 14.10-14.45 Algklasside maja saal Tuuli Rand tuuli.rand@loksa.edu.ee
Minu kodupaik E 14.10-15.00 Algklasside maja saal Ene Velström, Riina Laanetu
Väitlusklubi K 15.00-16.30 Vene keele klass Jelena Nikitina jelena.nikitina@loksa.edu.ee
Loodusesõbrad 2.-3. klass T 14.10-14.45 Loodusainete klass Glaidi Aasrand glaidi.aasrand@loksa.edu.ee
Tütarlaste aeroobika E 15.00-15.45 Maadlussaal Liina Liivamägi liina.liivamägi@loksa.edu.ee
Kodundus K 15.30-18.00 Õppeköök Elena. Mesevrya elena.mesevrya@loksa.edu.ee
Liikumismängud K 14.00-14.45 Algklasside maja saal Liina Liivamägi liina.liivamagi@loksa.edu.ee
Rahvatants 1. klass N 12.20-13.05 Algklasside maja saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Rahvatants 2. ja 3. klass N 13.15-14.00 Algklasside maja saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Rahvatants 4. ja 5. klass N 14.10-14.55 Algklasside maja saal Elna Linkvist elnalink@hot.ee
Noorkotkad ja kodutütred R 12.00-17.00 Noortekeskus, spordikeskus Tarmo Amer tarmo.amer@loksa.edu.ee
Kergejõustik T 15.00-17.15, K 14.45-17.00 ja R 14.30-16.00 Võimla Aarne Idavain aarne.idavain@loksa.edu.ee
Näitan: 18 tulemust.
of 1