Loksa Gümnaasiumi õpetajad

Näitan: 1-20
of 3
Nimi Aine(d) Klassiruum Konsultatsiooni aeg Kontakt
Tatiana Khokhlona arvutiõpetus B403 T 14:00 tatiana.khokhlova@loksa.edu.ee
Ljubov Karofeld abiõpetaja B402 ljubov.karofeld@loksa.edu.ee
Kai Nurmsalu ajalugu, ühiskonnaõpetus A202 E 14:00-16:00 kai.nurmsalu@loksa.edu.ee
Valvi Joaväli eesti keel, kirjandus A102 E 14:10-15:00 valvi.joavali@loksa.edu.ee
Maret Maisto õpiabi C210 maret.maisto@loksa.edu.ee
Anna Stuzhina algõpetus, kunstiõpetus C101 E 13:15-14:00 anna.stuzhina@loksa.edu.ee
Marika Lahe eesti keel teise keelena B303 T 14:10-16:00 marika.lahe@loksa.edu.ee
Linda Kask keemia, bioloogia, inimeseõpetus, uurimistöö alused A204 E 14:10-16:00 linda.kask@loksa.edu.ee
Glaidi Aasrand geograafia, bioloogia, loodusõpetus, HEV kordinaator A204 N 15:00 glaidi.aasrand@loksa.edu.ee
Irina Votintseva keemia, bioloogia, inimeseõpetus B401 T 15:00 irina.votintseva@loksa.edu.ee
Annely Vill matemaatika, majandusõpetus A201 E 15:00 annely.vill@loksa.edu.ee
Maret Vihman geograafia, loodusõpetus B203 E 15:00-16:00; TjaK 14:10-16:00 maret.vihman@loksa.edu.ee
Urve Veersoo inglise keel B301 E 15:00 urve.veersoo@loksa.edu.ee
Sulev Valdmaa ühiskonnaõpetus A202 N 15:00-16:00 sulev.valdmaa@loksa.edu.ee
Urve Toompuu eesti keel, kirjandus A101 N 14:00-15:00 urve.toompuu@loksa.edu.ee
Arvi Soolind füüsika, loodusõpetus, arvutiõpetus A107 E 15:00-16:00 arvi.soolind@loksa.edu.ee
Margarita Prokopova vene keel, kirjandus B201 E 15:00 margarita.prokopova@loksa.edu.ee
Reet Pärtel kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus, joonestamine A206 N 14:00 ja K 15:00 (vajadusel) reet.partel@loksa.edu.ee
Larissa Plehova matemaatika B302 E 15:00 larissa.plehhova@loksa.edu.ee
Margret Latt algõpetus C203 T 14:00 margret.latt@loksa.edu.ee
Näitan: 1-20
of 3