Loksa Gümnaasiumi õpetajad

Näitan: 1-20
of 2
Nimi Aine(d) Ruum Konsultatsiooni aeg Kontakt
Riina Paartalu muusikaõpetus A207 riina.paartalu@loksa.edu.ee
Rando Paas arvutiõpetus, tehnoloogiaõpetus D102 E 14.10 rando.paas@loksa.edu.ee
Maret Maisto abiõpetaja C209 maret.maisto@loksa.edu.ee
Inge Reiman ajalugu, ühiskonnaõpetus A202 T 13.10 inge.reiman@loksa.edu.ee
Valvi Joaväli eesti keel, kirjandus A102 valvi.joavali@loksa.edu.ee
Anna Stuzhina algõpetus, kunstiõpetus C101 anna.stuzhina@loksa.edu.ee
Marika Lahe eesti keel teise keelena B303 T 14.10 marika.lahe@loksa.edu.ee
Linda Kask keemia, bioloogia, inimeseõpetus, uurimistöö alused A204 T 14.10 linda.kask@loksa.edu.ee
Glaidi Aasrand geograafia, bioloogia, loodusõpetus, HEV koordinaator A204 T 15.00 ja N 14.00 glaidi.aasrand@loksa.edu.ee
Irina Votintseva keemia, bioloogia B401 E 14.10 irina.votintseva@loksa.edu.ee
Annely Vill matemaatika, majandusõpetus A201 E 14.10 annely.vill@loksa.edu.ee
Maret Vihman geograafia, loodusõpetus B304 maret.vihman@loksa.edu.ee
Urve Veersoo inglise keel B301 N 14.10 urve.veersoo@loksa.edu.ee
Urve Toompuu eesti keel, kirjandus A101 T 14.00 urve.toompuu@loksa.edu.ee
Arvi Soolind füüsika, loodusõpetus, arvutiõpetus A107 E 15.00 arvi.soolind@loksa.edu.ee
Margarita Prokopova vene keel, kirjandus B201 T 15.00 või kokkuleppel margarita.prokopova@loksa.edu.ee
Reet Pärtel kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus, joonestamine A206 reet.partel@loksa.edu.ee
Larissa Plehova matemaatika B302 K 15.00 larissa.plehhova@loksa.edu.ee
Margret Latt algõpetus C203 T 14.00 margret.latt@loksa.edu.ee
Jelena Nikitina vene keel, kirjandus B202 T 14.00 või kokkuleppel jelena.nikitina@loksa.edu.ee
Näitan: 1-20
of 2