Õpilasesindus

Näitan: 11 tulemust.
of 1
Nimi Amet Klass e-kiri
Danila Jašin president 10 danila.jasin@loksa.edu.ee
Jessika Jõesaar asepresident 8.a jessika.jõesaar@loksa.edu.ee
Leenu Aasrand sekretär 9.a leenu.aasrand@loksa.edu.ee
Artjom Forotinski liige 9.b artjom.forotinski@loksa.edu.ee
Luana Heliste liige 12 luana.heliste@loksa.edu.ee
Aleksandra Solom liige 12 solom.aleksandra@loksa.edu.ee
Elly Sirtse liige 11 elly.sirtse@loksa.edu.ee
Rosiine Kask esindaja hoolekogus 10 rosiine.kask@loksa.edu.ee
Alisa Kask liige 8.a alisa.kask@loksa.edu.ee
Kira Nefjodova esindaja hoolekogus 9.b kira.nefjodova@loksa.edu.ee
Laura Lindemann liige 9.a laura.lindemann@loksa.edu.ee
Näitan: 11 tulemust.
of 1