Meeleolukas sügisnädal algklassides

Sügis tõi endaga mitte ainult langevad lehed, vaid ka ühe meeleoluka nädala meie kooli algklassidele.  Sügishooaja värvid hakkasid aeglaselt ilmet võtma, kui algklassid kogunesid, et tähistada Sügise sünnipäeva. Toimusid teatevõistlused, mis tõid kokku õpilased erinevatest klassidest, et näidata oma kiirust ja osavust. Lastega koos lustis ka Sügis.

Uus nädal algas sügis näituse avamisega. „Minu nunnu" näitusele tõid õpilased meisterdusi sügisandidest. Sügisnädala raames toimusid projektitunnid A ja B klassides. Projektitunnid viidi läbi ühiselt, see tugevdas klasside vahelist sidet ja edendas koostööoskust. Kolmapäeval joonistasid õpilased kooli ette kriitidega vahvaid pilte sügisest. Mihklipäeval tänati tublimaid meisterdajaid, mängiti ühiselt mänge ja peo lõpus jagas Sügis igale lapsele helkuri.

Sügise pimedamad päevad võivad olla ohtlikud, seetõttu kanna sinagi helkurit.

Imeilusat sügist Teile kõigile!