Projekt „Peakokad koolis“

Taas oli meie koolil võimalus osaleda Eesti Peakokkade Ühenduse ja Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi ühisprojektis "Peakokad koolis".
Üheskoos kokkasid Eesti Koolitoidu Liidu asutaja, esinaine ja tegevjuht Evelyn Esajas ja meie 6.a ja 6.b. klassi tüdrukud-poisid.
Neli koolitundi õppeköögis askeldamist koos 6.a ja 6.b klassi tüdrukute ja poistega möödusid imeruttu.
Valmisid hernepüreesupp suitsulihaga, lasanje lõhega ja kamakreem marjadega.
Oli tore ja maitseterohke koolipäev.

Õpilaste tagasiside sellest päevast:
Meeldis väga, saime palju uusi teadmisi.  Kõik valmistatud toidud olid imemaitsvad. Isegi  hernepüreesupp. See oli esimene kord elus kui mulle hernesupp maitses.
Saime uusi teadmisi lauakatmise ja toitude serveerimise osas. Hea nipp selleks puhuks kui õli tilgub pliidi peale-raputa kähku soola peale.
Sooviksin ka edaspidi sellistes projektides osaleda. Oli väga huvitav ja sain palju uusi teadmisi.
Selliseid kasulikke projekte võiks rohkem koolis läbi viia. Vaata pilte siit>>

Projekti koolipoolne koordineerija Külli Adler