25. jaanuarist kõik klassid kontaktõppel

Alates 25. jaanuarist jätkame kõikide klassidega kontaktõppel.

Kuna pandeemia ei ole veel taandunud, palume nakkusohu vältimiseks kanda kõikidel kooli ruumides viibivatel isikutel maske. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel või tegevuse iseloomu tõttu või muid olulisi põhjuseid arvestades võimalik.

Mask peab olema igal õpilasel endal ja maski kandmine on kohustuslik juba koolimajja sisenemisel.

Koolimajja sisenemine garderoobi kaudu. Ülejäänud koolimaja uksed on lukustatud.

Huviringid alustavad piiratud tingimustega. Täpsem info iga huviringi juhendajalt.

Õpilasliinid sõidavad tavalise graafiku järgi.

Endiselt kehtib nõue, et haigustunnustaga õpilased jäävad koju. Info koroonasse haigestunud õpilaste/kooli töötajate või lähikontaktsete kohta peab jõudma kohe direktorini (tel. 5542974 või kool@loksa.edu.ee).