Haridustöötajate streik

Loksa Gümnaasiumi õpetajad on otsustanud alustada tähtajatut streiki 22. jaanuaril. Täna teadaolevalt on eeldatav streigi kestus 2 päeva. Streik võib jääda ära või toimuda plaanitust lühemalt sellisel juhul, kui Eesti Haridustöötajate Liit ja riik peaksid jõudma omavahelistes läbirääkimistes kokkuleppele streigi ajal või enne seda.

Loksa Gümnaasiumis loobuvad kõik streikivad õpetajad streigi ajal oma töötasust ning õpilastele jäetakse võimalus omandada nende päevade õppematerjal vastavates õppeainetes iseseisvalt. Streigis mitteosalevad õpetajad korraldavad oma töö distantsõppena. Õpetajad annavad vastavad suunised õpilastele enne streigi algust. Streigi ajal koolimajas õppetööd ei toimu ning soovitame õpilastel tegeleda iseseisva õppimisega kodus. Küsimuste korral palun pöörduda direktori poole.