« Tagasi

Head uue kooliaasta algust!

Kallis koolipere, head emad-isad!
 
Igaühel tuleb elus täita tuhandeid erinevaid rolle. Aastal 1992 alustasin mina siin oma tähelendu koolilapsena, nii nagu teie täna, armsad esimese klassi õpilased. 12 aastat hiljem sain tunda neid samu tundeid, mis ootavad ees teid, head abituriendid. Minnes iseseisvasse ellu, ei arvanud ma, et elu toob mind siia kooli tagasi. Ja veel vähem oskasin ma arvata, et seda juhtub korduvalt ja erinevates rollides.
 
Ülikooli teisel aastal oli mul esimest korda lühike võimalus olla teie kolleeg, armsad õpetajad. Olen tänaseks olnud kolmel korral oma kooliteed alustava lapse kõrval, nagu teie, kallid emad-isad, täna. Ja nüüd on elu mind toonud siia selleks, et koos teiega, armas koolipere, meie kooli edasi ehitada, aidata leida õnne väikestes ja suurtes asjades.
 
Elu on täis muutusi, mõned muutused on sujuvad, mõned muutused on äkilised. Paljusid asju valida ei saa. Kuid igaühel tuleb elus ette olukordi, mil sinu ees on peatunud buss, uksed on avatud, ning sul tuleb kiirelt otsustada, kas astuda bussile, mis viib sind vastu millelegi uuele, millelegi tundmatule, või jätkata seda, mida sa juba oskad, milles sa oled osav ja kõrgelt hinnatud.
 
Ma ei saa öelda, et tuleb alati kõigest kinni haarata, mida elu pakub. Aga ma tahan, et me oleksime julged muutma seda, mida on vaja muuta ning tugevad hoidma seda, mida on vaja hoida.
 
Hea koolipere, kallid lapsevanemad, minu uks on teile avatud! Suuri asju tehakse koostöös. Ilusat ja edukat uut kooliaastat kõigile meile!
 
Loksa Gümnaasiumi direktor Argo Aug
 
 
1. septembril 2023 alustavad Loksa Gümnaasiumis oma kooliteed 20 särasilmset koolilast:
 
Kerol Idavain
Carolyn Kari
Aadrian Kirotar
Semjon Levin
Nora Otsmann
Aleksandra Peek
Eston Piispea
Henri Piispea
Magnus Tamm
Kerron Tompel
 
Klassijuhataja:   Eve Jürgens
 
Alisa Larina
German Kuznetsov
Igor Konotoptšik
Danylo Paliukh
Ekaterina Vassilenko
German Voinski
Darya Votintseva
David Žadanov
Polina Plakhtii
Sofia Bokhonko
 
Klassijuhataja: Margret Latt
 
Loksa Gümnaasiumi gümnaasiumiosas, 10. klassis, alustavad õppimist:
 
Carmen Kaljumäe
Katariina Ulpus
Alisa Kask
Viktoria Galina
Saveli Nikolajev
Polina Voloshchak
 
Klassijuhataja: Margit Järve
 
 
Soovime kogu kooliperele meeldejäävat õppeaastat täis õpihimu ja huvitavaid tegevusi!